Jau šį sekmadienį, gruodžio 16-ąją, 19.30 val. populiariausias muzikinis projektas Lietuvoje „X Faktorius“ ištikimiausius TV3 žiūrovus pakvies į premjerinę transliaciją – projektas pradedamas transliuoti gyvai! Tiesioginėse transliacijose iš Tarandės, „X Faktoriaus“ kaimeliu tapusio Vilniaus priemiesčio, sekmadienį susitiks geriausiųjų dvyliktukas, ugdomas „X Faktoriaus“ vedlių – teisėjų Rūtos Ščiogolevaitės, Sauliaus Prūsačio, Sauliaus Urbonavičiaus ir Vytauto Šapranausko.

 

Jaudulio, intrigų ir geros muzikos „X Faktoriaus“ tiesioginėse transliacijose tikrai netrūks. Dar praėjusią savaitę TV3 žiūrovai išgirdo, kokį netikėtą ultimatumą S. Prūsaitis pateikė keturioms žavioms „X Faktoriaus“ dalyvėms Eglei, Diletai, Akvilei bei Giedrei. Net trečiąjį „X Faktoriaus“ etapą – apsilankymus teisėjų namuose – pasiekusios ir iki tol projekte tarpusavyje konkuravusios dvi merginų grupės turėjo žaibiškai apsispręsti – suvienyti jėgas ir likti „X Faktoriuje“ ar trauktis?

 

Į naują grupę susijungusios merginos neslepia, kad TV3 žiūrovai išvydo toli gražu ne visas emocijas, užvaldžiusias išgirdus netikėtą teisėjo verdiktą. „Esame labai skirtingos, ir ne tik kaip du atskiri duetai, bet ir visos keturios esame skirtingos! Į „X Faktorių“ atėjome vedinos savų tikslų, turėdamos savas vizijas, stilių, o dabar reikės daug ką persvarstyti, vienom prie kitų prisitaikyti. Mums buvo šokas“, – neslepia „X Faktorių“ svajojančios laimėti dainininkės.

 

Viso šou metu tarp dviejų duetų  – „VIG Roses“ ir Eglės Čepaitės su Dileta Meškaite – jau vyko atkakli konkurencinė kova, todėl nuo šiol tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose TV3 žiūrovams bus kur kas įdomiau stebėti, kaip susigyvens kolegėmis tapusios konkurentės.

 

„Pradėjome kartu repetuoti. Kai kuriais klausimais mūsų nuomonės iškart išsiskyrė, todėl neabejojame, kad galit laukti staigmenų. Nieko nepaisydamos, esame pasiryžusios projektui atiduoti visas jėgas ir maksimaliai išnaudoti savo sugebėjimus“, – vieningai tvirtina merginos. Deklaruodamos sutarimą ir bendrą kolektyvinį darbą jos vis dar nesutaria dėl vieno svarbiausių dalykų grupei – dėl pavadinimo.

 

Kaip seksis į grupę suburtoms „X Faktoriaus“ dalyvėms išsirinkti pavadinimą, su kuriuo reikės stoti prieš minią salėje bei prieš tūkstančius tiesiogiai stebinčių TV3 žiūrovų? Ar pergalės artumas leis pasiekti puikų rezultatą?

 

Dar daugiau įtampos, emocijų ir profesionaliai skambančių žinomų dainų – tiesioginėse „X Faktoriaus“ transliacijose nuo šio sekmadienio, gruodžio 16-osios, 19.30 val. tik per TV3! Bilietais į tiesiogines „X Faktoriaus“ transliacijas prekiauja bilietų kasos „Tiketa“.

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!