Vyrų, jaunimo ir sporto aistruolių pamėgto kanalo TV6 eteryje kiekvieną šeštadienį 12.00 val. – nauja, aktyvaus gyvenimo būdo laida „Sporto žmonės“. Laidoje atskleidžiamos ne tik tituluotų, žinomų, mūsų šalį garsinančių sportininkų profesijų subtilybės, jų propaguojamos sporto šakos ir technikos, bet ir herojų gyvenimo būdas, vertybės ir laisvalaikio pomėgiai.

 

TV6_Sporto_zmones_Arturas_Morauskas_Benzas

 

Šį šeštadienį antrojoje laidoje „Sporto žmonės“ žiūrovai išvys dvi intriguojančias istorijas.

 

TV6_Sporto_zmones_Arturas_Morauskas_Benzas_2

 

Kęstutis Navickas – ne tik geriausias Lietuvos badmintono žaidėjas, bet ir vienas originaliausių ir stilingiausių Lietuvos sportininkų. Save miesto vaiku vadinantis Kęstutis išsiskiria iš minios – jo požiūrį formavo ankstyvame amžiuje prasidėjusios kelionės į užsienį.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas

 

„Stilius ir mada visada manyje buvo, bet metai iš metų tai vystėsi. Ateina laikas, kai susidėlioja laikas ir įvykiai. Aš keliaudamas ieškau įkvėpimo žmonėse, pastatuose, o grįžęs namo taip noriu save išreikšti“, – sako Kęstutis, kuriantis savo papuošalų liniją, kurioje dominuoja masyvios veržlės.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas_2

 

Kęstutis iš aplinkinių išsiskiria ir vešlia barzda. Tiksliau išsiskyrė, nes su barzda sportininkas atsisveikino laidos „Sporto žmonės“ filmavime.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas_3

 

Kita tema – Lietuvoje „ant bangos“ pakilęs jėgos aitvarų sportas. Juo susidomėjo ir žinomas aktorius, TV3 serialo „Rezidentai“ žvaigždė Ramūnas Rudokas.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas_4

 

„Su niekuo neįmanoma palyginti. Absoliučiai. Tai super sportas, super pramoga“, – laidoje kalbės R. Rudokas, patirties besisemiantis iš kaitų sporto pionieriaus Artūro Morausko-Benzo.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas_5

 

1999 metais jėgos aitvarai pasaulyje žengė pirmuosius žingsnius. Šią naujieną sužinojo ir nutrūktgalvis Benzas, su draugais įsigijęs pirmuosius aitvarus. „Sužavėjo ta trečia dimensija – skrydis“, – pasakos pašnekovas.

 

TV6_Sporto_zmones_Kestutis_Navickas_6

 

Prieš 16 metų Lietuvoje niekas nežinojo kaip elgtis, kaip plaukti, kaip valdyti aitvarą ir lentą. Todėl jėgos aitvarų pioneriams teko patiems kurti aitvarų valdymo pradžiamokslį ir viską nuo A iki Z patirti ir išgyventi savo kailiu.

 

Apie tai –  laidoje „Sporto žmonės“ jau šį šeštadienį 12.00 val. per TV6.

   

„Sporto žmonės“ – šeštadieniais 12.00 val. per TV6!