Tatuiruotė – tai kūno papuošalas visam gyvenimui. Dažniausiai ji turi simbolinę reikšmę, žymi svarbius įvykius, gyvenimo išmintį ir patirtį. Tačiau jos vertinamos labai prieštaringai.

 

Norint padaryti tatuiruotę reiškia aštria adata ar specialiu instrumentu išraižyti odą. Šis procesas panašus į Viduramžiais taikytą kraujo nuleidimo procedūrą. Kraujo nuleidimas siejamas ir su okultizmu bei demonų garbinimu. Tikėta, kad nuleidus kraują išsilaisvina žmogaus antgamtinės galios. Daugelis senųjų genčių tatuiruotes piešia ant kūno kartu atlikdami magiškus ritualus.

 

Tatuiruotės siejamos su pagonybe, šamanizmu, misticizmu, tačiau nieko bendro neturi su krikščioniškuoju mokymu. Todėl net, jei pasidaroma krikščioniškų simbolių tatuiruotė (pavyzdžiui, kryžius ar šventojo portretas) – tai negali būti laikoma kaip tikėjimo įrodymas. Tatuiruotės iš esmės yra velnio bandymas suvilioti ir apgauti krikščionis.

 

Kūno puošyba tatuiruotėmis įvairiose pagoniškose gentyse laikoma magišku ritualu, o jas atliekantys meistrai – šventikais ir šamanais. Šiuo ritualu siekiama padėti žmogaus sielą sujungti su antgamtinėmis jėgomis arba išvaryti demonus. Tatuiruotė padeda užmegzti ryšį su dvasių pasauliu, todėl tai nėra vien kūno puošybos būdas.

 

Šiandien madingos genčių simboliką primenančios tatuiruotės gali negrįžtamai pakeisti gyvenimą. Jos yra magiškais saitais susijusios su dvasių ir demonų karalyste. Tokias tatuiruotes turintys asmenys rizikuoja, kad juos apsės dvasios ar velnias. Labai gerai pagalvokite, prieš darydamiesi Saulės, gyvatės ar senovinių dievų tatuiruotes.

 

Tatuiruotė – tai mirties žymė, tačiau mirties simboliai dažniausiai išraižomi ant kūno. Tik nedaugelis pagalvoja, ką iš tikrųjų reiškia šiuo metu populiarios tatuiruotės, vaizduojančios kaukoles, pragaro liepsnas, gyvates, pornografiją. Jau nekalbant apie tai, kad tokį kūno puošybos meną pamėgę žmonės, rizikuoja tokiomis mirtinai pavojingomis ligomis kaip hepatitas C ir AIDS.