Ar kada nors sportuodami jutote malonų jaudulį apatinėje kūno dalyje? Gali būti, kad tada aplankė orgazmas! Pasirodo, jį sukelia ne vien seksas, bet ir kita aktyvi veikla.

 

sportas

Ko gero, tai dar viena priežastis, kodėl reikėtų nepraleisti sporto treniruočių. Daug moterų visame pasaulyje patvirtintų, kad vienas iš netikėtų sporto privalumų yra orgazmas. Anglakalbėse šalyse tai net turi atskirą pavadinimą – „Coregasm“. Lietuviško atitikmens šiam žodžiui nėra, tačiau kas žino gal ateityje kas nors pasiūlys šį jaudinantį potyrį vadinti mankštagazmu ar net sportgazmu ir tai prigis! Mintis, kad galima patirti orgazmą sporto salėje pilnoje žmonių, galbūt nėra tokia jauki kaip patogiai įsitaisius su vibratoriumi ant minkštos pagalvėlės savo namų miegamajame. Tačiau vis daugiau dailiosios lyties atstovių nori išmokti patirti didįjį „O“ viešoje vietoje!

 

Ar iš tiesų moterys gali patirti orgazmą sportuodamos? Seksologas prof. Alfredas Kinsey straipsnyje „Sexual Behavior in the Human Female“, kad 5 % jo apklaustų moterų teigė, patyrusios orgazmą sporto salėje.

 

Sportgazmas – tai mankštos pratimų sukeltas orgazmas. Regis, visata kartais tikrai atlygina už pastangas ir liejamą prakaitą sporto klube! Indianos universiteto tyrimas internete, kuriame dalyvavo 530 moterų, parodė, kad 246 buvo kada nors patyrusios seksualinį malonumą sporto metu, o net 124 – ir orgazmą!

 

Orgazmą sukelia treniruotės, skirtos raumenims stiprinti, laikysenai ir lankstumui gerinti. Į šias treniruotes įtraukiami kalanetikos, pilateso, jėgos pratimai. Įdomiausia, kad visai nebūtina galvoti apie kažką, kas jaudina seksualiai, kad būtų patiriamas orgazmas sporto metu. Dauguma žmonių, patyrusių šį malonumą, apskritai neturėjo jokių seksualinių ketinimų ir tenorėjo sportuoti. Paprastai tai nutinka, atlikus kelias pratimų serijas, skirtas pilvui ir dubens srities raumenims stiprinti. Dar vienas būdas patirti tokio pobūdžio orgazmą – daryti Kėgelio pratimus.

 

Orgazmas sportuojant skiriasi nuo įprasto abejoms lytims. Vyrai patiria malonumą bangomis, panašiomis, kurios užplūsta atliekant prostatos masažą. Moterys sekso metu dažniau patiria klitorinį orgazmą, o orgazmas sportuojant dažniau būna vaginalinis. Toks orgazmas – tai tolygūs raumenų susitraukimai, kurie gali trukti labai ilgai.

 

Moterys orgazmą gali patirti važiuodamos dviračiu, kilnodamos svarmenis, užsiimdamos joga ir kt. Kiekviena gali būti individualiai. Didžiausią tikimybę patirti didįjį „O“ turi tos dailiosios lyties atstovės, kurios mėgsta kaitalioti sporto pratimus ir kurios sporto salėje netingėti paplušėti. Tačiau, kita vertus, orgazmo vaikymąsi nepadaryti svarbiausiu tikslu sportuojant. Nereikėtų versti savęs jį kuo greičiau patirti. Pernelyg stengiantis dažniausiai niekas nepavyksta. Orgazmas aplankys, kai būsite visiškai atsipalaidavusios ir užklups jus netikėtai.

 

Sportuoti gerai ne tik dėlto, kad įmanoma patirti orgazmą, bet ir dėl daugybės priežasčių:

 
  • Intensyvesni orgazmai lytinių santykių metu;
  • Suteikia daugiau pasitikėjimo savimi;
  • Padidina lytinį pajėgumą;
  • Mažina erekcijos sutrikimų riziką.