Prieš du mėnesius su daina „Tai ką tu turi” žavingoji medikė bei atlikėja Sonata Noreikienė, debiutavusi radijo stočių eteriuose, o Relax FM Top 15 išbuvusi net 6 savaites, vėl pristato savo gerbėjams bei klausytojams naują dainą „Apie Tave”, o taip pat pirmąjį muzikinį klipą minėtam kūriniui. Sonata klipe nusifilmavo pati, kuriame perteikia tai, kaip ir dėl ko gimsta pati daina. Vaizdo klipas kupinas ilgesio, meilės ir šilumos.

 

saule_raudona-49_409x600

„Meilėje niekuomet nebūna viskas tik juoda, arba balta. Meilėje būna visko: džiaugsmo ir liūdesio, tamsių ir šviesių periodų. Tiek dainuojant, tiek besiklausant dainos, užvaldo toks stiprus jausmas! Daina “Apie Tave” geba visiškai “atjungti” tave nuo aplinkos, pamiršti dienos rūpesčius, o tai yra nuostabu, nes to mums visiems taip reikia! Ši daina ir yra apie tai” – sako atlikėja.

 

Sonata – labai jautrios bei kūrybingos sielos asmenybė. Nors pati dirba šeimos gydytoja, muzikai bei dainų kūrybai laiko atranda visuomet. Kaip sako pati gydytoja, „Tai tarsi atgaiva sielai – kartais labai gera išlieti emocijas ir parašyti dainą”.

 

O modernų skambesį dainai suteikė muzikos prodiuseris Marius Matulevičius.

 

Muzika ir žodžiai – Sonata

Aranžuotė,suvedimas, straipsnis – Marius Matulevičius

Muz.klipas – Justinas Stanislovaitis