Sniegas dažnai atrodo magiškas ir paslaptingas. Ypač, jeigu sninga tam tikromis dienomis ir tam tikromis valandomis. Sniegas – tai vandens atmintis, kurioje saugomos mūsų viltys ir troškimai. Jis gali atsakyti į klausimus apie grožį, meilę, norus ir finansus. Sniegas taip pat padeda atsikratyti neigiamų minčių, blogio, gyvenimo naštos.

 

Laikas, kai sniego magiška galia stipriausia: Naujųjų metų vakaras (geriausia iškart po vidurnakčio), Kalėdų naktis, visa šv. Kalėdų savaitė iki Trijų karalių. Tačiau sniegas turi būti ką tik iškritęs ir švarus. Burtis geriausia kažkur už miesto, bet galima ir atokioje vietoje mieste. Švaraus sniego prikrauti pilną termosą, kad neištirptų, iki grįžtant namo.

 

Burtis reikia vienumoje, septynių žvakių šviesoje (viena žvakė turėtų būti storesnė negu likusios šešios). Žvakių spalva priklauso nuo to, koks burtas bus atliekamas. Jeigu buriamasi dėl meilės, grožio ir sveikatos – žvakės turi būti baltos. Jeigu troškimų – mėlynos, jeigu pinigų – žalios, jeigu trokštama kažko atsikratyti – tamsiai violetinės.

 

Tikriausiai daugeliui aktualiausi meilės burtai. Tie, kurie neturi antros pusės, nori sužinoti, ar pavyks sutikti ją kitais metais. Tie, kurie jau radę, nori sužinoti, kaip klostysis romantiški santykiai toliau.

 

Meilės burtą geriausia atlikti per pilnatį. Sniegą sudėti į dubenį ir ištirpinti ant kaitintuvo ar virš žvakės. Kai sniegas ištirps, paimti dubenį su ištirpusiu sniegu abejomis rankomis, užsimerkti ir įsivaizduoti, kad esate apšviesti meilės šviesa. Sukalbėti tokius žodžius: „Sniegas prišaukia magiją, širdis meilės šaukiasi. Ištirpusio sniego magija – meilė vis arčiau. Vandenyje ištirpo abipusė meilė. Snaigių lašeliai numalšina ašaras. Myliu ir pamirštu apie savo vienatvę. Tegul taip ir būna!“.

 

Paskui išgerti nedidelį gurkšnelį ištirpusio vandens. Likusį vandenį supilti į buteliuką ir po gurkšnelį išgerti per tris pilnatis.

 

Jeigu šis burtas atliekamas, norint rasti meilę, daugiau nieko nebereikia daryti. Jeigu buriamasi galvojant apie konkretų žmogų, reikia dar kai ką padaryti: lašelį vandens įmaišyti į mylimojo maistą ar gėrimą.