Dalyvaudami realybės šou „Šlovė ir turtai” žmonės tikėjosi išgarsėti ir praturtėti. Tačiau jie tikrai nesitikėjo, kad pasiekti šį tikslą bus taip sunku. Iš realybės šou „Kelias į žvaigždes” pažįstamas Rūlė manė, kad vos atvykęs į „Šlovės ir turtų” rezidenciją nušluostys visiems nosis, o atsitiko taip, kad jis šluosto indus ir nešioja šiukšles…

 

„Šeštas” – tai bausmė, skiriama už įvairiausius nusižengimus – girtavimą, užduočių nevykdymą, atsikalbinėjimą ir t.t. Rūlė „šešto” titulą gavo už tai, kad… nieko neveikė. Vaikinas nedalyvavo užduotyse, o kol visi rengė pasirodymus, tiesiog gulėjo lovoje.

 

„Kodėl tu toks paliegęs?”, – klausė Rūlės laidos vedėjas Tadas Rimgaila. „Aš nesergu – man pagirios”, – prisipažino Rūlė ir iškart buvo priverstas pasipuošti marškinėliais su numeriu „6”.

 

„Nieko, nenumirsiu – pašluosiu, paplausiu”, – lakoniškai sau skirtą bausmę komentavo vaikinas, kuriam visai netikėtai atėjo sunkios dienos. Vargu ar įsivaizduojate, kiek laiko užima išplauti dešimties žmonių indus ir išvalyti 200 kvadratinių metrų namus. Taigi Rūlė dabar priverstais dirbti dviem etatais.

 

Kaip Rūlei sekėsi atlikti valytojos pareigas, žiūrėkite jau rytoj 21 val. LNK realybės šou „Šlovė ir turtai”.