„Česka, čia tikrai tu?“, – negalėjo patikėti Aleksandras Ivanauskas-Fara, žiūrėdamas į Stevie Wonderio vaidmeniui pasiruošusį Česlovą Gabalį. Tačiau tądien jis sunkiai veidrodyje pažino net pats save.

Dar net nepradėję dainuoti Č.Gabalis ir A.Ivanauskas-Fara tapo didžiausiomis paskutinės prieš finalą BTV laidos „Muzikinė kaukė“ žvaigždėmis. Jiems pasirodžius studijoje netgi teko stabdyti visus pasiruošimo darbus – prie šių dviejų šou dalyvių išsirikiavo eilė norinčiųjų kartu nusifotografuoti. Juk bus puiku kam nors parodyti nuotrauką, kurioje tu – su legendiniais Stevie Wonderiu ir Louisu Armstrongu – būtent šį džiazo atlikėją teko įkūnyti Farai.

Prasidėjus šou dainininkai įrodė, kad jie perėmė ne tik pasaulio muzikos grandų išvaizdą. Po Faros-Louiso Armstrongo pasirodymo „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Donalda Meiželytė negalėjo atgauti žado. „Jaučiuosi apgauta. Tiek metų pažįstu A.Ivanauską-Farą ir net nežinojau, kad jis turi tokį talentą“, – prisipažino ji.

Įspūdingą pasirodymą „Muzikinės kaukės“ pusfinaliui paruošė ir dar viena iš projekto lyderių Lidija Rasutis – ji tapo viena savo mylimiausių atlikėjų Annie Lenox. Tačiau nors iš pradžių dėl šio vaidmens ji net buvo pasiryžusi visai trumpai nusikirpti plaukus, galiausiai visgi persigalvojo – „Muzikinėje kaukėje“ jai tiek kartų teko tapti vyru, kad ji tiesiog pasiilgo moteriškumo. Visgi, projekto vedėjui Arūnui Sakalauskui pasiteiravus, ar ir Lidija yra tokia pati feministė maištininkė kaip A.Lennox, L.Rasutis tik šelmiškai nusišypsojo. „Seniai sudeginau visus liemenukus“, – provokavo ji.

Ievai Gervinskaitei „Muzikinės kaukės“ pusfinalyje teko tapti energingąja Tina Turner. Komisijos narys Linas Zareckas-Choras jai teturėjo vienintelį priekaištą. „Reikėjo dar labiau patrumpinti suknelę“, – pareiškė jis. O Ingridai Kolytei burtai lėmė tapti Jurga Šeduikyte. „Labai džiaugiuosi, kad galėsiu įkūnyti atlikėją, garsėjančią savo dainomis, o ne skandalais“, – ruošdamasi pasirodymui kalbėjo Ingrida.

Įsikūnyti į lietuviškos scenos kolegą šįkart teko ir dainininkui Deiviui. „Muzikinės kaukės“ scenoje jis pasirodė kaip… Kastytis Kerbedis. „Jis turi labai savitą dainavimo manierą, kurią sunku pakartoti, bet aš pasistengsiu sužaisti parodydamas tai, ką, aš manau, jis galvoja dainuodamas“, – intrigavo Deivis.

Šis ketvirtadienis „Muzikinės kaukės“ dalyviams itin svarbus – po jų pasirodymo bus sumuojami visi balsai ir išaiškės, kurie keturi dalyviai pateks į šou finalą. Kitą ketvirtadienį, lapkričio 8 d., tiesioginės transliacijos metu žiūrovai nuspręs, kuris šou dalyvis bus paskelbtas jo nugalėtoju.

„Muzikinė kaukė“ – ketvirtadienį 20.25 per BTV.