Jauniausia BTV „Muzikinės kaukės” dalyvė Milita Daikerytė vardan projekto apnuogino savo dailiąsias kūno linijas. „Įkūnyti skandalingąją Miley Cyrus nebijojau. Prieš sutikdama dalyvauti šiame projekte nusiteikiau, jog bus visko. Ir nuogo kūno, ir tai, jog reikės įkūnyti vyrus ar atlikėjus, apie kuriuos niekada nebūčiau pagalvojusi. Tam buvau jau pasiruošusi, nes šiame projekte trokštu patirti kuo daugiau emocijų”.

 

ZIGMANTAS JABLONSKIS 79_1575x1050

 

Jau šį šeštadienį Milita Daikerytė įkūnys skandalingai pagarsėjusią amerikiečių pop žvaigždę Miley Cyrus. „Buvo be galo įdomu, kaip seksis atsiriboti nuo pasirodymo projekte „Lietuvos balsas”, kuriame atlikau taip pat Miley Cyrus kūrinį. Tuomet mano tikslas buvo atskleisti geriausias savo vokalo savybes. Šįkart siekiau įkūnyti pačią Miley Cyrus. Ar man pavyko, žiūrovai galės įvertinti šį šeštadienį”.

ZIGMANTAS JABLONSKIS 77_1575x1050

Muzikinio šou dalyvei teko ne tik išryškinti savo kūno linijas, bet ir įveikti aukščio baimę.  Milita Daikerytė metu dainavo ir suposi ant specialaus kamuolio.

 

Tikrąjį Miley Cyrus pasirodymą galite pamatyti čia: https://www.youtube.com/watch?v=My2FRPA3Gf8

 

Militos Daikerytės pasirodymą ir kitų dalyvių pasirodymus žiūrovai išvys jau šį šeštadienį 19 val. per atsinaujinusią BTV.