Buitiniai prietaisai vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant bendrą komfortą, nes jie greitai atlieka įvairias varginančias, kasdienes užduotis. Skalbyklė yra vienas iš sunkiausiai dirbančių elektros prietaisų jūsų namuose, o sugedusi skalbyklė gali būti ypač varginanti problema, nes ja pasitikime dėl savo sveikatos ir higienos. Gali būti nesunku pamiršti, kiek daug darbo už mums atlieka įvairūs, skirtingi buitiniai prietaisai, tačiau, tai labai greitai paaiškėja, kai jie sugenda. Nešvarūs, ar netinkamai išplauti rūbai, bei ta didžiulė nešvarių skalbinių našta žiūrinti į jus iš krepšio, greitai primis, jog vienas pagrindinių buitį lengvinančiu prietaisų – skalbyklė  – nustojo tinkamai veikti.

 

Skalbimo mašina2

Skalbyklę rasite beveik kiekvienuose namuose, tačiau, dėl dažno šio įrenginio naudojimo, gali tekti susidurti su įvairiais gedimais. Sandariai neužsidaranti, neįsijungianti, ar neišsijungianti skalbyklė, atsiradę neįprasti garsai, ar pakitusios įprastos veikimo funkcijomis, gali reikšti, jog skalbyklei reikalingas remontas. Pasitaiko, jog skalbyklės gedimai yra ganėtinai sudėtingi ir pačiam jų sutaisyti nepavyks. Todėl, užuot bandę patys susitvarkyti su iškilusiais nemalonumais, kreipkitės į specialistus, kurie suteiks profesionalų skalbyklių remontą.

 

Sugedusi skalbyklė neturi tapti rimta ir brangia problema. Jei ieškote skalbyklių remonto paslaugų Vilniuje, ar 50 km spinduliu aplink jį, neabejotinai kreipkitės į SALVATA specialistus, kurie garantuos profesionalias ir kokybiškas paslaugas, už geriausią kainą. Mūsų specialistai geba remontuoti visas, žinomiausių gamintojų skalbykles, todėl nedvejokite ir kreipkitės į tuos, kurie žino savo darbą geriausiai. Mūsų specialistų komanda puikiai išmano savo darbą, o tokie skundai kaip neužsidarančios, ar neatsidarančios skalbyklės durelės, neveikiantis mygtukai, skalbimo ciklų sutrikimai, ploviklio nepasisavinimas, vandens lygio ir nutekėjimo problemos, blogas kvapas, ar kiti dažnai pasitaikantis gedimai, tai kasdienybė, su kuria jiems tenka susidurti.

 

Skalbyklės remonto kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo. Gali pasitaikyti atvejų, kuomet skalbyklės remontas yra sudėtingas ir gali užtrukti ilgiau nei tikėtasi, ar tenka keisti daugiau detalių. Sugedus skalbyklei gali kilti minčių pakeisti ją į naują, tačiau neskubėkite. Visą informaciją apie skalbykles gedimo sudėtingumą, reikiamas dalis, kurias reikės keisti, bei remonto trukmę, pateiksime jums iškart po skalbyklės apžiūros, kuria atliksime jūsų namuose, arba mūsų remonto centre.

 

SALVATA komandos specialistus, skalbyklės remontui, galite išsikviesti mūsų internetinėje svetainėje salvata.lt arba telefonu. Taip pat, galite skalbyklę atvežti į remonto centrą. SALVATA skalbyklių remonto komanda pasirūpins, kad patyręs technikas apsilankytų jūsų namuose, jums patogia diena ir laiku. Todėl, daugiau jūs neturėsite jaudintis dėl atliekamo darbo kokybės, nes SALVATA užtikrina, kad jūsų skalbykles remontui atsiųsti technikai, būtų profesionaliai mokantis susitvarkyti su visomis įprastomis ir sudėtingomis problemomis.

 

SALVATA komandos darbo laikas patenkins net reikliausiu klientu poreikius, dirbame septynias dienas per savaite, nes suprantame, kad buitinė technika nesirenka kada sugęsti, juolab neišskiria savaitgalis, tai ar ne.