Numerologai teigia, kad daugybė skaičių, supančių mus kiekvieną dieną, vienaip ar kitaip veikia ir mūsų gyvenimą. Ne veltui pats Pitagoras sakė, jog pasaulį ir visatą valdo skaičiai, kurie turi didesnę galią negu dievai ir valdovai…

 

Telefono numerio galia

Numerologai tvirtina, kad telefono numeris gali būti toks pats svarbus kaip ir žmogaus vardas. Norint sužinoti telefono numerio reikšmę, reikia sudėti visus skaičius (be miesto kodo), kol gausis vienas skaitmuo (pavyzdžiui, 73 32 210 = 7+3+3+2+2+1+0=18=1+8= 9). Jei norite burtis iš mobilaus telefono numerio, rekomenduojama duomenims naudoti visą numerį (8 686 66666). Gautas skaičius padės sužinoti, kokius reikalus geriausia tvarkyti savuoju telefonu, o kuriuos – susitikus su žmogumi akis į akį.

1 – Šis numeris tinkamas spręsti bet kokiems reikalams – tiek teisiniams, tiek asmeniniams. Galima derėtis dėl svarbių sutarčių, priimti sprendimus, aptarti įvairius klausimus bei sąlygas.

2 – Jei šiuo numeriu skambina Jums – viskas gerai: galite drąsiai tvarkyti jums rūpimus reikalus. Jei skambučio tikslas yra itin svarbus, pats skambinkite tik būtiniausiu atveju. Šis numeris puikiai tinkamas naujoms pažintims užmegzti, smagiems pokalbiams bei flirtui.

3 – Šis numeris tiesiog idealus žmonėms, kurie dirba šou pasaulyje, organizuoja įvairius renginius, bendrauja su įvairiausiais žmonėmis ir yra vienaip ar kitaip susiję su reklama. Šis numeris palankus tartis dėl įvairiausių susitikimų ir derinti įvairias smulkmenas.

4 – Numeris palankus įvairiems buitiniams ir su menu bei kūryba susijusiems reikalams tvarkyti. Šiuo numeriu nėra itin palanku šnekėti romantiniais klausimas, planuoti pasimatymus, keliones ar išvykas.

5 – Šis numeris yra itin palankus tiems, kurie skambindami yra visiškai tikri, ko nori. Tad jei siekiate geresnių darbo sąlygų, drąsiai juo skambinkite savo viršininkui. Tačiau aiškintis asmeninių santykių ir spręsti meilės klausimų šiuo numeriu nederėtų, geriau kalbėti tiesiogiai.

6 – Jei norite pasikalbėti su artimaisiais, pasiguosti, išgirsti padrąsinamąjį žodį ar gauti patarimą, šis numeris tam tinkamiausias. Deja, juo dažniausiai priimami neapgalvoti sprendimai, ypač jei norima pradėti kažką naujo.

7 – Numeris puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta ilgų pokalbių ir yra pripratę dirbti individualiai. Taip pat jis tinka įvairiems filosofiniams pokalbiams ir tyrimams, norint gauti naudingų patarimų ir rekomendacijų.

8 – Šis numeris neša pinigus, todėl yra palankiausias visiems pokalbiams ir sprendimams, susijusiems su finansais, pirkimu, pardavimu ir pan. Juo galima priimti svarbius sprendimus, kurie bus įvykdomi greitai ir lengvai.

9 – Šis numeris ypač tinkamas meilei, svarbiems planams aptarti, ryšiams ir kontaktams stiprinti bei pokalbiams su tokiais žmonėmis, iš kurių tikitės naudos.

 

Namo ir buto numerio reikšmė

Feng Šui mokslas itin glaudžiai susijęs su skaičiais. Pagal šį mokslą, kiekvieno namo arba buto numeris turi savo reikšmę ir daro įtaką jame gyvenantiems žmonėms. Norint išsiaiškinti savo gyvenamosios vietos numerio reikšmę pagal Feng Šui, reikia žinoti vienaženklį skaičių: jei numeris daugiau nei 9, sudėti jo skaitmenis tol, kol liks vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jei numeris 25, tuomet skaičius reikėtų sudėti: 2+5=7. Jei prie numerio yra raidė, ją taip pat reikėtų išreikšti skaičiu:

 

ABCDEFGHI
JKLMNOPRS
TUVZ
123456789

 

1 – Žmonės, gyvenantys šiuo numeriu pažymėtame name, sugeba pasimokyti iš savo klaidų, tačiau retai pasikliauja savo intuicija ar klauso kitų patarimų. Šis numeris puikiai tinka verslininkams, tačiau visiškai netinka žmonėms, trokštantiems ramaus gyvenimo.

2 – Šiuo numeriu pažymėtas namas – idealus sutuoktinių porai. Jame gyvenantys žmonės nuolat siekia kompromiso, aukojasi vienas dėl kito. Dvejetas leidžia skleistis intuicijai, padeda gilintis į savęs pažinimą ir suprasti savo vietą gyvenime.

3 – Tai sielos, kūno ir proto trejybė. Trejetu pažymėtas namas tinka visuomeninėje sferoje dirbantiems žmonėms, kurie mėgsta bendrauti, kviestis svečių. Visgi trejetu pažymėtame name dažniau juntamas pinigų stygius, mat jie iššvaistomi linksmybėms.

4 – Ketverto namas idealiai tinka tiems, kas gyvenime jaučiasi nestabiliai. Apsigyvenus šiuo numeriu pažymėtame name, pradedama jausti „žemę po kojomis“. Šis skaičius padeda sukurti harmoniją, pastovumą, surasti tikrų draugų ir patikimų gyvenimo partnerių.

5 – Šiuo numeriu pažymėtas namas puikiausiai tiks žmonėms, kurie dievina keliones, naujoves, nemėgsta pastovumo, yra itin aktyvūs, bendraujantys ir mėgstantys nuotykius. Toks namas skatina tobulinti bendravimo įgūdžius bei intelektualumą.

6 – Šiuo numeriu pažymėtas namas – harmonijos ir pusiausvyros centras. Jame palanku gyventi teisininkams, gydytojams. Šešetu pažymėtas namas padeda išsiugdyti pareigos jausmą, kantrybę, kilnumą. Šiame name gyvena darnios ir tvirtos šeimos.

7 – Šiuo numeriu pažymėtas namas labiausiai tinka tiems, kurie nori gyventi vienumoje ir atsiduoti kokiai nors veiklai arba religijai. Toks namas skatina žmogaus dvasingumą, tačiau visiškai nepalankus siekti materialinės gerovės. Jis tinka studentams ir dvasininkams.

8 – Šiuo skaičiumi pažymėtas namas – tai prabanga visose gyvenimo srityse. Jei trokštate materialinės gerovės, namas su aštuonetu kaip tik jums. Be to, šis namas garantuoja pripažinimą, garbę, apsaugą ir prabangą šeimoje, draugų rate, materialinių gėrybių gausą.

9 – Devynetu pažymėtas namas skirtas žmonėms, kurie gyvenime ieško ramybės, darnos, pastovumo, kantrybės ir išminties. Šis namas puiki vieta tiems, kas jau pasiekė savo gyvenimo tikslus ir dabar tetrokšta poilsio, tačiau visiškai netinka tik pradedantiems kurti savo gyvenimą.