Keturias savaites trukęs šou „Kaip Liveta pasakys“ pasiekė finišo tiesiąją – jau šį trečiadienio vakarą LNK eteryje paaiškės vaikinas, kuris taps naujuoju Ingridos Kazlauskaitės scenos partneriu. Iš beveik pusės tūkstančio norinčiųjų ir devynių dalyvių, patekusių į realybės šou, Kazlauskai atrinko du vaikinus – finale susirungs renginių vedėjas Laurynas Juozas ir grupės „Lietuvaičiai“ narys Kazimieras.

 

Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_4 (Small)

 

Vaikinų pop grupės narys ir muzikinio teatro solistas Kazimieras į projektą atvyko antrąją dieną, tačiau į I. Kazlauskaitės akį krito tik paskutinėmis savaitėmis. Livetą vaikinas sužavėjo kur kas anksčiau – sceninę patirtį per daugybę metų sukaupęs Kazimieras papirko L. Kazlauskienę nuo pat pradžių. „Aš manau, kad mūsų su Ingrida tembrai gražūs, derame gerai“, – vienoje laidų sakė Kazimieras, draugų dažnai vadinamas tiesiog Kaziuku.

 

Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_1 (Small)

 

„Kazimieras yra profesionalas – nuo bendravimo iki užduočių atlikimo ir, be abejonės, dainavimo. Mane žavi jo užtikrintumas ir tai, kad jis absoliučiai nepanikuoja“ – apie pretendentą geru žodžiu atsiliepia Ingrida. Vaikinų grupės „Lietuvaičiai“ nario konkurentas projekto „Kaip Liveta pasakys“ finale – renginių vedėjas Laurynas Juozas. Nors dainavimo patirties turi ir mažai, Kazlauskų šeimą vyrukas sužavėjo iškalba bei sodriu balsu.

 

Ingrida_Kazlauskaite_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_1 (Small)

 

Lauryno Juozo troškimas – ne tik sudainuoti su Ingrida Kazlauskaite, bet ir užsitarnauti publikos simpatijas ir dėmesį. „Dabar vyksta toks atsiskleidimas, pradedu vis labiau pasitikėti savimi, kad renginį galiu ne tik pravesti, bet ir padainuoti. Tai man svarbus pripažinimas, kad aš galiu. O jei galiu, tai tegul išsipildo visos mano vaikystės svajos apie griaudinčias arenas“, – sako renginių vedėjas.

 

Ingrida_Kazlauskaite_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_2 (Small) Ingrida_Kazlauskaite_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_3 (Small) Ingrida_Kazlauskaite_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_4 (Small)

 

Pati Ingrida Kazlauskaitė atvirai išreiškia pasitikėjimą ir pagarbą šiam finalininkui: „Laurynas yra šaunuolis, jis yra labai darbštus ir tikslą jis pasieks bet kokiomis priemonėmis.“ Jau šį trečiadienio vakarą LNK žiūrovai sužinos, kuris pretendentas, mėnesį rodęs savo išmonę ir sugebėjimus, taps naujuoju I. Kazlauskaitės scenos partneriu. Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ finalas – šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

 

Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_2 (Small) Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_3 (Small) Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_4 (Small) Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_5 (Small) Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_2 (Small) Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_3 (Small) Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_4 (Small) Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_5 (Small)

 

Ingridos Kazlauskaitės ir finalininkų nuotraukos (nuotr. aut. Andrius Tamkevičius)