Jei būtų sudaromi pačių blogiausių pasaulio moterų sąrašai, į jį tikrai patektų serijinė žudikė iš Naujojo Orleano – Delfina Lalauri. Gimtinėje ji pagarsėjo tuo, kad nepaprastai žiauriai kankindavo ir žudydavo savo aukas.

 

Kas galėtų įtarti, kad Delfina (1775 – 1842), tikra tų laikų gražuolė, galėjo būti tokia žiauri? Atrodo, ko jai galėjo trūkti, juk turėjo šeimą, vergų, dvarą ir daug pinigų?

 

Dvare vyko siaubingi dalykai. Žmonės naktimis girdėdavo riksmus ir matydavo siluetus, tačiau manė, kad tai vaiduokliai. Vienas liudininkas net prisiminė kartą matęs mažą mergaitę, bandančią šokti iš balkono. Mirtis jai atrodė vienintelis būdas išsigelbėti.

 

Viskas išaiškėjo gerokai vėliau. 1834 metų balandžio 10 dieną užsiliepsnojo dvaro virtuvė, atvykę ugniagesiai rado du vergus, prirakintus prie viryklės. Žmonės rizikuodami savo gyvybe nusprendė sukelti gaisrą, tikėdami, kad atvykę ugniagesiai juos išgelbės.

 

Vergai gelbėtojus nuvedė į palėpę, kurioje išvydo šiurpą keliantį vaizdą. Palėpėje buvo slepiami daugiau nei dešimt subjaurotų ir suluošintų vergų, supančiotomis rankomis ir kojomis. Kai kurie iš kalinių buvo protu nesuvokiamų medicinos eksperimentų aukos. Pavyzdžiui, vienas vyras tapo nesėkmingos lyties keitimo operacijos auka. Ankštame narve buvo kalinama moteris. Jos kojos ir rankos buvo sulaužytos ir paliktos suaugti taip, kad primintų krabą. Dar vienai moteriai buvo nupjautos visos galūnės ir aplink kūną apvyniota oda taip, kad primintų vikšrą. Likę kaliniai taip pat buvo siaubingai suluošinti. Vieniems buvo užsiūtos burnos, vietoj vienų organų buvo prisiūti kiti ir t. t. Dauguma žmonių jau buvo mirę, kiti, dar likę gyvi, nebegalėdami iškęsti nepakeliamų skausmų maldavo, kad juos nužudytų.

 

Delfinai Lalauri pavyko išvengti bausmės už nusikaltimus. Kažkokiais būdais sužinojusi apie įvykusį gaisrą, moteris pabėgo ir jos niekas nerado.

 

Nors buvo kalbama, kad prabangus moters dvaras vienas labiausiai Šiaurės Amerikoje užkeiktų pastatų, tačiau 2007 metais jį įsigijo prieštaringai vertinamas aktorius ir filmų prodiuseris Nikolas Keidžas.