Vienų garbinamas ir dievinamas, kitų – dar tinkamai neįvertintas garsiausių ir charizmatiškiausių stilistų gretas Lietuvoje užimantis Mantas Petruškevičius… grįžta į televizijos ekraną! Prabangius vakarėlius elito damoms organizuojantis ir pats nei vieno garsenybių renginio nepraleidžiantis, garsioms viešnioms stiliaus patarimus dalinantis, o šiandien dar ir viešai prisipažinęs labdaros tikslais išleidžiantis muzikos albumą, Mantas pirmadienio, rugsėjo 17-osios, vakarą paims į rankas mikrofoną ir tiesiai į skandalingiausio TV3 infošou „Be komentarų“ kameras taikliomis replikomis pagirs ir švelniai „pažnaibys“ elitinių vakarėlių viešnias.

 

„TV3 televizijos žiūrovai jau šį pirmadienį galės mėgautis ekskliuzyvine, vienintele ir nepakartojama elito gyvenimo kronika“, – intriguoja mados guru Mantas Petruškevičius, tapęs specialiuoju „Be komentarų“ korespondentu. Garsus stilistas atskleidžia – gali būti, jog tokiu amplua žiūrovus jis „Be komentarų“ laidoje džiugins vis dažniau.

 

Praėjusią savaitę prabangių renginių organizatoriams nosis nušluostęs ir visą Lietuvą sudrebinęs Manto renginys, kuriame buvo skanaujamos tik aukščiausios kokybės austrės, geriamas tik prabangiausias šampanas, o ryškiai raudonu kilimu žengė tokios pat spalvos rožėmis nešinos damos su vos ne dangų siekiančiais aukštakulniais, išskirtinai bus pristatytas „Be komentarų“ žiūrovams. Ir ne bet kaip, o paties estetikos įsikūnijimo Manto akimis!

 

Specialiuoju korespondentu tapęs mados dievukas, prisimindamas kultinio „Mados reido“ laikus, paims mikrofoną į rankas ir darys ką moka geriausiai – žiūrovams atskleis iš pirmų lūpų išgirstas pikantiškiausias Lietuvos aukštuomenės paslaptis, įdomiausias ir slapčiausias naujienas bei tiesiai į akis ponioms išsakys savo nuomonę.

 

„Turėjau svajonę suorganizuoti tokį vakarėlį, kuriame elito damos vaikščiotų su 18 centimetrų aukštakulniais. Man pavyko!“, – pasisekusiu renginiu TV3 eteryje pirmadienį 19.10 val. džiaugsis M. Petruškevičius.

 

Prabangūs užkandžiai, gurmaniškai paruoštos austrės, raudonas kilimas, šampanas ir didžiulės puokštės raudonų rožių – į dėmesio vertą puotą, sukeliančią daug atgarsių visuomenėje, susirinko geidžiamiausios viešnios: Asta Valentaitė, Inga Budrienė, Irena Matijošaitienė su vyru, Irena Marozienė, Audronė Burnikienė, Agnė Grigaliūnienė ir visas būrys kitų žinomų svečių.

 

Moterims ir visiems stiliui neabejingiems subalansuotas, „glamūrinis“, intriguojantis, pikantiškas reportažas su mados guru M. Petruškevičiumi tik infošou „Be komentarų“ ir per TV3!

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.10 val. tik per TV3!