Seksas gali būti visoks: ramus, romantiškas ir atpalaiduojantis arba audringas, energingas ir varginantis. Energingai mylintis pradeda stipriau plakti širdis, sutrinka kvėpavimas, pavargsta rankos ir kojos. Kai kurios sekso pozos gali būti atliekamos, kaip tam tikri pratimai, stiprinantys rankų raumenis. Juk mylintis galima nušauti du zuikius vienu metu: ir pasiekti orgazmą, ir pasportuoti!

 

Mylintis priekalo poza mergina guli ant nugaros, o vaikinas būna tokioje padėtyje, lyg ketintų daryti atsispaudimus. Šioje pozoje vyras kontroliuoja padėtį ir įsiskverbimo greitį ir gylį. Poza labiausiai tinka tiems, kurie nori sustiprinti rankų ir pečių raumenis.

 

Sudėtingą karučio pozą išbandyti rekomenduotina tik tiems, kurie pasitiki savo jėgomis. Moteris rankomis remiasi į grindis, o vyras ją laiko už kojų tuo pat metu, kai įsiskverbia. Ši poza, kurią atliekant stimuliuojamas G taškas, stiprina viršutinę kūno dalį.

 

Net jei partnerė nesveria labai daug, reikia nemažai jėgos ją pakelti ir išlaikyti, todėl mylintis stovint dirba ir stiprėja vyro rankų raumenys. Galbūt kartais svarmenis būtų pravartu iškeisti į tokį seksą? Daugelis dailiosios lyties atstovių tuo tik apsidžiaugtų.

 

Seksui galima panaudoti sporto reikmenis. Moteris guli ant gimnastikos kamuolio, ant pilvo. Rankomis remiasi į grindis, kad išlaikytų pusiausvyrą. Tuo metu vyras įstumia varpą į makštį.

 

Stūmoklio poza kiek panaši į jau minėtą pozą, kai vyras stovi ir ant rankų laiko savo partnerę. Vyras stovi nugara į lovą, o partnerė, rankomis apkabinusi vyro pečius, pėdomis remiasi į lovos kraštą. Vyras, prilaikydamas partnerę už sėdmenų, atlieka lytinį aktą.

 

Rankų raumenis sustiprinti padės šoninio balno poza, kai moteris rankomis ir kojomis suformuoja tiltelį ir nuslysta taip, kad atsisėstų ant partnerio.