Yra keletas dalykų, kurie mums, moterims, patinka: mes mėgaujamės saldžiais desertais, alpstame pamačiusios išpardavimus mėgstamiausioje drabužių parduotuvėje ir norime kuo ilgiau išlikti jaunesnės, sveikesnės. Tik vienos skiriame daugiau laiko vizitams pas kosmetologus, sporto klubų trenerius ir brangių kremų pirkimui, kitos – mažiau. Pasirodo, jaunystės ir grožio eliksyro nebūtina ieškoti išeinant iš namų – jis slypi mūsų miegamajame!

   

Seksas visagalis

 

Šįkart kalbame ne apie grožio miegą, o apie seksą. Žinoma, aistringi lytiniai santykiai leidžia mums jaustis gerai, labiau vertinti savo partnerį, pasitempti ir nusipirkti tuos išdykėliškai nepadorius apatinius, tačiau be visų šių dalykų seksas yra naudingas tiek mūsų fizinei sveikatai, tiek ir grožiui! Štai keletas priežasčių, dėl kurių turėtumėte pasinerti į aistringus malonumus bent 2– 3 kartus per savaitę:

   

Jauna ir sveika oda

 

Lytiniai santykiai pagreitina kraujo cirkuliaciją, todėl oda geriau aprūpinama deguonimi. Štai kodėl po aistringo nuotykio atrodote tokia švytinti! Nuolatinis ir dažnas užsiiminėjimas seksu duoda ilgalaikį poveikį, todėl atrodysite gerokai jaunesnė. Lytiniai santykiai stimuliuoja natūralią organizmo kolageno gamybą, nuo kurio trūkumo atsiranda pigmentinės senatvės dėmės ir suglebusi kūno oda. Taigi, mielosios, kuo daugiau paklodžių sujauksite, tuo mažiau raukšlių turėsite.

   

Stipresnis imunitetas

 

Mylėdamiesi 1–2 kartus per savaitę skatinate savo organizmą gaminti kuo daugiau antikūnų, vadinamų imunoglobulinais A, kurie yra atsakingi už kovą su peršalimo ligomis ir kitomis infekcijomis. Kam leisti dienas karščiuojant lovoje, kosint ir šnirpščiojant nosimi? Daugiau sekso – stipresnė imuninė sistema. Taigi, užuot besivolioję pataluose, galite nuveikti kur kas malonesnių dalykėlių…

   

Žvilgantys plaukai

 

Hormonai kontroliuoja ne tik mūsų seksualinius poreikius, bet ir plaukų būklę. Mokslinių tyrimų duomenimis, laimingas seksualinis gyvenimas leidžia džiaugtis sveikais, vešliais plaukais, nes padidėja organizmo sugebėjimas veiksmingiau pasisavinti maistingąsias medžiagas. Atrodo, kad Andželina Džoli ir Katerina Zeta-Džouns tikrai moka mėgautis seksu!

   

Sveika sperma

 

Žinoma, kad vyrai didžiuojasi dideliais sveikos spermos kiekiais, tačiau mums, moterims, tai taip pat svarbu. Tyrimų duomenimis, tie vyrai, kurie nuolat ir dažnai mėgaujasi lytiniais santykiais, turi daugiau spermos su didesniu procentu sveikų aktyvių spermatozoidų. Geros naujienos dailiosios lyties atstovėms – spermos išsiliejimas į moters kūną padeda kovoti su depresija ir bloga nuotaika, sukelia energijos antplūdį ir netgi palengvina gimdymą.

       

Mažiau streso

 

Gyvenimas kupinas įtampos, ir nors yra daug patvirtintų būdų, kaip kovoti su kasdieniu stresu, pavyzdžiui, reguliari mankšta, rytinė meditacija, pasivaikščiojimas paplūdimiu ir pan., geras lytinis aktas čia taip pat veiksmingas! Sueities metu pakyla arterinis kraujospūdis, tačiau sveikas mėgavimasis lytiniu gyvenimu normalizuoja kraujo spaudimą ir padeda atsikratyti streso.

   

Stipri širdis

 

Norite, kad jūsų mylimasis sulauktų šimtmečio jubiliejaus? Seksas iš tiesų gali padėti! Tyrimai rodo, kad tie vyrai, kurie mylisi bent 2 kartus per savaitę, kur kas rečiau serga širdies ligomis, palyginti su tais, kurie mėgaujasi lovos malonumais rečiau nei kartą per mėnesį. Žinoma, vargu ar jūsų išrinktajam reikia kardiogramos duomenų tam, kad įtikintumėte jį užsiimti seksu, tačiau argi ne miela žinoti, kad mes, moterys, stipriname savo mylimųjų širdis su jais mylėdamosi?

   

Tinkamas drėkinimas

 

Mokslininkai padarė išvadą, kad seksas gerina kraujo apytaką, todėl organizme esantys skysčiai cirkuliuoja kur kas greičiau ir veiksmingiau, o tai užtikrina tinkamą odos drėkinimą, kurio reikia, kad išliktume sveiki. Taigi, daugiau jokios sausos odos! Be to, lytinio akto metu išsiskiria daugiau prakaito, tuo pačiu ir gaunate nemokamą SPA procedūrą, nes iš atsidariusių odos porų pasišalina visi nešvarumai ir toksinai.

   

Kova su skausmu

 

Oksitocinas – vienas cheminių elementų, išsiskiriančių sueities metu, didinačių endorfinų kiekį organizme ir malšinančių skausmą, ypač galvos. Taigi, nuolat mylintis rečiau kamuos galvos skausmai. Lytiniai santykiai taip pat gerina žaizdų gijimą ir netgi mažina maudimą, kurį dažnai jaučia diabetu sergantys žmonės. Taigi, prieš eidamos į vaistinę pirkti skausmą malšinančių vaistų, išbandykite natūraliąją mediciną!

   

Įdomūs faktai

 
  • Tie patys aistringo mylėjimosi metu pažadinami hormonai, kurie daro jūsų odą spindinčią, taip pat stiprina ir nagus. Jie mažiau skilinėja ir lūžinėja, todėl reikia rečiau darytis manikiūrą!
  • Lytinis aktas – vienas maloniausių būdų sportuoti. Valanda aistringo sekso padeda atsikratyti apie 170 kalorijų.
  • Pats metas atsisveikinti su spuogais – lytiniai santykiai subalansuoja hormonų pusiausvyrą, taigi oda tampa lygesnė, švaresnė ir labiau spindi.
  • Dažnai moterys supyksta, kai vyrai po aistringo vakaro atsuka joms nugaras ir pradeda knarkti, tačiau dėl to kaltas ne abejingumas, o paprasčiausias faktas, kad geras seksas padeda kovoti su nemiga – tai pravartu ir jums.