Šeimos ir švenčių televizija, žiūrimiausias kanalas Lietuvoje – TV3 − savo žiūrovams paruošė ypatingą žiemiškų stebuklų programą, kurioje – jaudinantis jubiliejinės, dešimtosios, „Išsipildymo akcijos 2012“ koncertas su ryškiausiomis šalies žvaigždėmis, epinis filmas „Tadas Blinda. Pradžia“, pasaulį sudrebinęs „Įsikūnijimas“ (Avatar), nuoširdžių istorijų pilna šventinė komedija „Eglutės 2“ (Yolki 2), romantiškojo dainininko Michaelo Buble kalėdinis koncertas ir naujametė kino klasika „Likimo ironija, arba po pirties!“ (Ironija sudby, ili s liogkim parom!). O kokios žiemos šventės be kultinio mažojo Macaulay Culkino? Privaloma pamatyti trilogija „Vienas namuose“ (Home Alone) TV3 eteryje – penktadieniais jau nuo gruodžio 14-osios.

 

Atostogauti vykstanti šeima, per skubėjimą namie pamirštas sūnus, du vagišiai, bandantys apšvarinti jaukų didelės šeimos namą, ir mažo berniuko ryžtas apginti tai, kas brangiausia, – savo namus… Pažįstamas scenarijus? Į kultinės kino juostos „Vienas namuose“ istoriją įsijautę TV3 televizijos veidai, populiariojo šokių projekto „Šok su manimi“ dalyviai ir daugybė kviestinių muzikos, šokio ir teatro žvaigždžių „Išsipildymo akcijos 2012“ paramos koncerte jau šį šeštadienį, gruodžio 15-ąją, 19.00 val. tiesioginės transliacijos metu kvies aukoti paramos projekto globotiniams.

 

Kol mažojo Kevino vaidmenį repetuoja Mindaugas Rainys, o į vagišių roles mėgina įsijausti Jurijus Smoriginas ir Džiugas Siaurusaitis, žiūrovai jau paramos koncerto išvakarėse – gruodžio 14-ąją − išvys pirmąją kultinės amerikiečių kalėdinės komedijos, nominuotos dviem Oskarams, – „Vienas namuose“ dalį. Nuotykiai prasideda 19.20 val. ir tęsis tris penktadienius iš eilės!

 

21-ojo amžiaus Frankas Sinatra – romantiškasis Kanados dainininkas Michaelas Buble jaukų Šv. Kūčių vakarą privers stipriau plakti visų žiūrovių širdis. Nuostabus koncertas su žinomiausiomis pasaulyje kalėdinėmis dainomis – tik TV3 eteryje! Tai unikalus šansas vienoje scenoje, šventinių dekoracijų apsuptyje, išvysti M. Buble duetu dainuojantį su tokiomis muzikos garsenybėmis kaip Lietuvos žiūrovų dievinama meksikietiškų melodramų superžvaigždė dainininkė Thalia ir paauglių muzikos guru – pats Justinas Bieberis.

 

Didžiosios TV3 Šv. Kalėdų kino premjeros – jau įrašytas į pasaulinę kino istoriją Jameso Camerono režisuotas trimis Oskarais apdovanotas fantastinis nuotykių filmas „Įsikūnijimas“ (Avatar) ir istorinė nuotykių drama „Tadas Blinda. Pradžia“ su Mantu Jankavičiumi, Agne Ditkovskyte ir garsiausiais šalies aktoriais. Pastarąjį filmą tiesiog privalo pamatyti kiekvienas lietuvis.

 

Paskutinę metų dieną, gruodžio 31-ąją, visame pasaulyje garsus režisierius Timuras Bekmambetovas pristato nuoširdžių istorijų, juoko ir gerų emocijų pilną šventinę komediją „Eglutės 2“. Ryškiausi Rusijos aktoriai į naujametę mišrainę sudėjo septynias istorijas, 46 aktorius, 218 eglučių, 200 kilogramų sniego, 5 stiklainius žaliųjų žirnelių, 20 kilogramų mandarinų ir daugybę kitų ne mažiau svarbių ingredientų! „Metas suartėti“, – metus užbaigti su šmaikščiu kinu ir TV3 televizija kviečia vos pernai sukurtos komedijos aktoriai.

 

Į naujamečių premjerų gretas įsijungia ir dar vienas puikus rusų kūrėjų filmas – legendinis aštuntojo dešimtmečio pasakojimas „Likimo ironija, arba po pirties!“ Ši romantinė komedija kasmet pradžiugina Naujųjų laukiančius televizijos žiūrovus daugelyje Europos šalių. TV3 eteryje šis filmas pasirodys gruodžio 31-osios vakarą, prieš pat vidurnaktį.

 

Ryškiausių TV3 eterio gruodžio mėnesio žvaigždžių vaizdo klipą galite pamatyti televizijoje internete „TV3 Play“!

 

Šventinė programa – gruodį tik per TV3!