Sapnuose žinias mums nori perduoti ir apie ateitį praneša ne tik žmonės ar gyvūnai, bet ir tai, kas paprastai nekalba – augalai. Nuo to, kokią augaliją sapnuojate, priklauso, kaip sapnas pildysis. Atkreipkite dėmesį į tai, ar augalas atrodo žaliuojantis, žydintis, ar priešingai – sudžiūvęs, be lapų…

 

 

Sapnų reikšmės

 

Norėdami suvokti, ką nori pasakyti kiekvienas sapnuojamas augalas, stenkitės prisiminti, kokius augalus sapnavote. Paprastai sapne regimi naudingieji augalai reiškia gerus santykius su draugais ir namų šilumą bei jaukumą. Sapnuojami prie namo augantys, visus metus žaliuojantys augalai pranašauja gerovę ir naujų žinių įgijimą. Jeigu sapnuojate nuodinguosius augalus, vadinasi, galima klasta, apkalbos arba pinklės.

 

Prisiminkite, ką jūs veikiate sapne. Jeigu sapnuojate, kad sodinate augalus, vadinasi, sulauksite savo darbo vaisių. Pelną reiškia ir sapnuojama augalų tvora. Jeigu šalia jos vaikštote su mylimu žmogumi, tai toks sapnas gali reikšti greitą santuoką. Negerai, jeigu susipainiojate augalų tvoroje, nes tai gali reikšti ginčus su mylimuoju.

 

Jeigu sapnuojate daržą, kuriame auginate daržoves, teks sunkiai dirbti, bet iš to turėsite naudos. Tačiau jeigu matote ką nors kitą sodinantį daržoves, vadinasi, kažkas nepasiseks.

 

Džiaugsmą ir sėkmę pranašauja sapnas, kuriame regite gėlių darželį. Toks sapnas gali reikšti, kad jūsų laukia malonus pasimatymas arba net vestuvės. Tačiau negerai matyti žmogų, prekiaujantį gėlėmis, toks sapnas pranašauja nesėkmę darbuose. Jeigu sapne laistote gėles, vadinasi, jūsų laukia ašaros dėl meilės.

 

Jeigu sapnuojate, kad su mylimuoju vaikščiojate po žydintį sodą, laukia sužadėtuvės arba ankstyvos vestuvės, kurioms nepritars tėvai. Jeigu sode sodinate gėles, vadinasi, užmegsite naudingus ryšius.

 

Sapnas, kuriame renkate vaistažoles, byloja, kad darbas bus pelningas.

 

Jeigu sapne lipate į medį – laukite sėkmės. Tačiau jeigu sapnuojate, kad genite medžius, vadinasi, patirsite nuostolių dėl kitų žmonių kaltės.

   

Aplinka ir detalės

 

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kokius augalus sapnuojate. Jeigu sapnuojate gėles, tai toks sapnas reiškia laimę, geras emocijas, džiaugsmą. Žydinčios gėlės gali reikšti naujus meilės ryšius. Jeigu sapnuojate baltos spalvos gėles, laukia liūdesys, jeigu geltonos – rūpesčiai, raudonos gėlės pranašauja sveikatą, juodos gėlės – mirtį.

 

Negerai, jeigu sapne regimus augalus puola amarai. Toks sapnas pranašauja šeimos ar draugystės iširimą. Neigiamą prasmę turi ir sapnas, kuriame matote sausus, sudžiūvusius, be lapų augalus. Toks sapnas gali reikšti nelaimę ir neapgalvotus poelgius. Sapne regimi nuvytę augalai gali reikšti, kad jūsų viltys neišsipildys. Kartais toks sapnas pranašauja ligą.

 

Jeigu sapne regite medžius su stipriomis, giliai į žemę įleistomis šaknimis ir tvirtu kamienu, vadinasi, svajonės išsipildys. Jeigu regimas medis žalias, lapuotas – laukia pergalė, įveiksite priešus. Jeigu medis be lapų – patirsite nuostolių. Žydintis medis reiškia laimę, klestėjimą, sveikatą.

 

Atkreipkite dėmesį, jeigu sapne įsidūrėte augalo spygliu. Toks sapnas rodo pavojus. Labai negerai, jeigu sapnuojate, kad įsidūrėte rožių spygliais. Tačiau jeigu ištraukėte į kūną įsmigusius spyglius, vadinasi, pavyks išvengti pavojų arba, jeigu sergate, pasveiksite.

 

Sapnuojamos augalo šaknys pranašauja turtus, tvirtą padėtį visuomenėje. Tačiau jeigu šaknis raunate, pelno nesitikėkite, jūsų laukia sunkus darbas, o rezultatai turbūt nuvils. Augalų šaknis sapnuoti yra gerai tik tuomet, jeigu jos yra atžėlusios, toks sapnas prognozuoja gerą sveikatą.

 

Jeigu sapnuojate gėlių vainiką, vadinasi, laukia rūpesčiai dėl meilės. Jeigu jį pinate – padėsite įsimylėjėliams.

 

Sapne matomi tankūs želmenys pranašauja didelę sėkmę. Ištrypti želmenys reiškia, kad konkurentai sugebės būti sumanesni už jus.

 

 

Aguonos

 

Sapne regimos aguonos reiškia, kad jūsų laukia kupinas malonumų, meilės laikotarpis. Žydinčios aguonos pranašauja turtus ir džiaugsmą. Sapnas, kuriame matote daug aguonų, reiškia, kad aplankys netikėti svečiai. Jeigu skinate aguonų žiedus, vadinasi, dėdami daug pastangų sukaupsite nemažai turto. Jeigu uostote aguonas – laukia trumpalaikis, bet svaigus įsimylėjimas.

 

Negerai, jeigu sapne valgote aguonas. Toks sapnas reiškia, kad tai, apie ką šiuo metu svajojate, neišsipildys.

 

 

Arbatžolės

 

Jeigu sapne regite arbatžolių krūmus, vadinasi, turite gerų draugų. Lengvą uždarbį pranašauja sapnas, kuriame skinate arbatžolių lapus arba žiedus.

 

 

Bijūnai

 

Jeigu sapnuojate bijūnus, vadinasi, sutiksite mylimą žmogų.

 

 

Čiobreliai

 

Jeigu sapnuojate, kad renkate čiobrelius, laukia lemtingas apsisprendimas. Jūsų paslaptys išaiškės, jeigu uostote juos. Jeigu geriate čiobrelių arbatą – laukia džiaugsmas.

 

 

Dobilai

 

Sapnuoti dobilus – labai geras ženklas, pranašaujantis visapusišką laimę. Žydintys dobilai reiškia gerą ateitį. Jeigu pjaunate dobilus, vadinasi, seksis auginti gyvulius.

 

 

         

Gilės

 

Jeigu sapnuojate giles – ateityje laukia malonūs įvykiai. Sapno reikšmė teigiama, jeigu matote gražias, sveikas giles, tai reiškia, kad gausite pelną. Praturtėjimą pranašauja ir gilių rinkimas. Jeigu matote supuvusias giles – patirsite nuostolių.

 

 

Jurginai

 

Jeigu sapnuojate jurginus, gali būti, kad nepakankamai vertinate žmogų, kuris yra jūsų ištikimas draugas.

 

 

Kadagiai

 

Sapnas, kuriame vaikštote po kadagyną, gali reikšti, kad pateksite į aplinką, kurioje jausitės kaip žuvis vandenyje. Apskritai sapne regimas kadagys – puiki pranašystė. Jeigu sapnuojate žalią kadagio krūmą, tai toks sapnas reiškia, kad gyvenimas pasisuks į gerąją pusę. Jeigu sergate, vadinasi, greitai pasveiksite. Tačiau jeigu sapne susibadote rankas kadagiais, tai gali būti perspėjimas, kad imatės ne savo darbo.

 

 

Kaktusai

 

Sapne regimi kaktusai reiškia netikėtumus. Jeigu kaktusų spygliai įdūrė – gali įskaudinti namiškiai.

 

 

Medetkos

 

Sapnas, kuriame matote žydinčias medetkas, reiškia, kad laukia sėkmė. Įveikti kliūtis padės kuklumas ir įžvalgumas.

 

 

Mėtos

 

Jeigu regite mėtas, vadinasi, laukia ramus metas. Jeigu sapne geriate mėtų arbatą arba kitus ja vaišinate – laukia neplanuota viešnagė pas giminaičius.

 

 

Našlaitės

 

Sapne gėrėtis našlaitėmis arba jas skinti – galite laukti laimingo atsitikimo, kur susipažinsite su įdomiais žmonėmis. Jeigu jaučiate našlaičių kvapą, tai toks sapnas patvirtina mylimojo ištikimybę ir žada laimę. Nuvytusios gėlės – meilė be atsako.

 

 

Petražolės

 

Jeigu sapne matote petražoles, reiškia, kad jūsų laukia rami šeimyninė laimė. Tačiau merginai toks sapnas reiškia nesugebėjimą prisiderinti prie partnerio. Jeigu sapne valgote petražoles, vadinasi, sveikata bus gera.

 

 

Rabarbarai

 

Sapne regimi rabarbarai reiškia, kad sugebėsite sėkmingai rasti sprendimą, kai mažiausiai to tikėsitės. Jeigu sapnuojate, kad valgote rūgščius rabarbarus, galite patirti nuostolių. Jeigu sapnuojate, kad gaminate maistą iš rabarbarų, laukia ginčai su draugais.

 

 

Rugiagėlės

 

Jeigu sapnuojate rugiagėles žiemą, reikėtų grįžti prie nebaigtų darbų. Jeigu pinate rugiagėlių vainiką – išsipildys slapčiausios svajonės.

 

 

Saulėgrąžos

 

Sapne regimos žydinčios saulėgrąžos byloja, kad turite netikrų draugų. Matyti saulėgrąžų lukštus reiškia lemtingą pavėlavimą.

 

 

Smilgos

 

Jeigu matote daug smilgų ant tako – lemiamu momentu pristigs ištvermės. Šis sapnas gali reikšti ir veidmainystę. Jeigu renkate smilgas, vadinasi, beprasmiškas darbas alins ir nedžiugins. Jeigu einate per smilgas, ypač žiemą, staiga gali apnikti rūpesčiai, kuriuos sugebėsite įveikti.

 

 

Usnys

 

Darže, darželyje ar javuose sapnuojamos usnys reiškia, kad turėsite didelių rūpesčių. Jeigu raunate usnis, vadinasi, vargai greitai baigsis. Pasibaigsiančius rūpesčius pranašauja ir sapnas, kuriame regite išrautų usnių krūvą.

 

 

Žiedlapiai

 

Jeigu sapnuojate gėlių žiedlapius, tai toks sapnas reiškia, kad nusivilsite meile.