Šiaurinėje Taivano pakrantėje įsikūręs keistas ir šiek tiek šiurpus kurortas San Dži (San Zhi). Kraują stingdanti miestelio atmosfera – lyg iš baisiausių siaubo filmų. Neįprastas miestas buvo pastatytas devintojo dešimtmečio pradžioje. Tada manyta, kad miestelis klestės, nes čia lankysis turtingi turistai. Tačiau viskas nebuvo taip, kaip planuota. Aprūdijusiuose, skraidančios lėkštės formos pastatuose pasitaikė mirties atvejų, kurių aplinkybės kruopščiai slepiamos šalies vyriausybės.

 

Pastatai skirtingose miesto dalyse nudažyti vis kitomis spalvomis. San Dži vakarai – žali, rytai – rožiniai, pietuose namai mėlyni, o šiaurinėje dalyje – balti.

 

Galbūt keisto miesto aura kuriama specialiai? Tačiau, kaip paaiškinti faktą, kad vietinių laikraščių antraštės mirga nuo nelaimingų atsitikimų, dėl kurių San Dži įgijo prastą reputaciją. Niekas nebenorėjo lankytis mieste, kuris neva užkeiktas. Niekas nežino, kiek tiksliai žmonių čia mirė, ar tikrai čia lankosi vaiduokliai ir kitos antgamtinės būtybės, vyksta paranormalūs reiškiniai ir t.t.

 

Tie, kurie nelinkę tikėti mistiškais dalykais spėja, kad kurortas tapo visų pamiršta vieta, nes vyriausybė uždraudė įkurti paplūdimius, kurie ir pritraukia daugybę turistų.

 

Į kurortinį ateivių miestelį galite pasižvalgyti nuorodoje: