Norite tikėkite, norite ne, tačiau su meile paruoštas maistas įgyja magiškų galių. Ypač didelę energetinę galią turi augalai. Anot indų vedų medicinos, ajurvedos, visi maisto produktai skleidžia energijos vibracijas. Daržovės skleidžia lengvą ir aukšto dažnio vibraciją.

 

Jeigu nėra nuotaikos, užklupo nesėkmės, ar jaučiatės išsekę, užkrimskite pozityvios energijos užtaiso – daržovių. Skirtingos daržovės suteikia skirtingą energiją, todėl geriausia vartoti jų kuo įvairesnių. Todėl energetiškai vienas tinkamiausių patiekalų žmogaus organizmui – pačios įvairiausios salotos.

 

Nuotaiką pakelia ir nervus ramina tokios daržovės kaip kopūstai ir morkos. Tikima, kad kopūstų lapuose slypi gyvybingumo ir energijos šaltinis, dėl kurio jaučiamės geresnės nuotaikos ir nesinerviname dėl smulkmenų. Kopūstuose yra vitamino U, kuris veikia raminamai. Morkos sustiprina šį teigiamą kopūstų poveikį, nes pastarųjų daržovių vibracija panaši.

 

Prancūzų egiptologas Ogiustas Marjetas ant kilmingųjų egiptiečių kapų sienų pastebėjo piešinius, kuriuose vaizduojama Egipto karalienė, valganti agurkus ir ridikus, kad visada išliktų jauna. Visiems, kurie nori išsaugoti jaunatvišką išvaizdą ir gerą sveikatą, verta įtraukti šias daržoves į savo meniu.

 

Meilė turi tris stadijas – susižavėjimą, aistrą ir seksualinį pasitenkinimą, o salotos turi tris ingredientus – pomidorus, petražoles ir alyvuogių aliejų. Prancūzai pomidorą vadina „meilės obuoliu“. Perpjovus šią daržovę matosi daug atskirų ertmių, kurios primena širdies struktūrą. Petražolė liaudyje žinoma, kaip vyrų potenciją sustiprinantis vaistas. Alyvuogių aliejus pasižymi magiškomis savybėmis, dėl kurių pajusite šiltus jausmus savo partneriui. Vienoje graikų legendoje pasakojama, kad kartą prie alyvmedžio susitiko du jaunuoliai, princesė ir piemuo, ir pamilo vienas kitą.

 

Nuo seno tikėta svogūnų galia apsaugoti nuo piktos akies ir nelaimių. Jų poveikį dar labiau sustiprina krapai, kurie apsaugo nuo raganų burtų. Salotas tinka sumaišyti su grietine. Šiame produkte pagal Ajurvedą glūdi dieviškoji energija – prana.

 

Iš pirmo žvilgsnio salotų magija atrodo keista ir nesuprantama, tačiau mes esame tai, ką valgome. Sveikai maitindamiesi esame sveikesni ir laimingesni, turime jėgų visiems gyvenimo išbandymams įveikti.