Ne kartą visi esame girdėję, kad porai gyventi ir dirbti kartu nepatartina – anksčiau ar vėliau iškyla finansinių ginčų, pavaldumo vienas kitam trinties ir nesutarimų dėl nepasiektų rezultatų. Šį ketvirtadienio vakarą,  20 val.,  LNK televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“ trys garsios poros atvirai kalbės apie tai, ką reiškia su savo antrąją puse dirbti viename darbe ir gyventi vienuose namuose. Be užuolankų apie viską – pinigus, konkurenciją ir pavydą.

 

Ruta_Valinskas_2_800x450

 

Laidos svečiai, daugiau nei 30 santuokos metų skaičiuojantys Inga ir Arūnas Valinskai papasakojo apie savo šeimos biudžetą: „Mano fondas yra mažesnis nei Arūno. Aš esu atsakinga už smulkiąją buitį, o Arūnas už stambesnius pirkinius“ , – atskleidė Inga.

 

Ruta_Valinskas_462x600

 

Kiti laidos svečiai – kartu mados namus įkūrę dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne tvirtino, kad jų santuokos paslaptis – šimtaprocentinis pasitikėjimas vienas kitu ir atvirumas. Tačiau Arūnas Valinskas atrėžė, kad atvirumas neįeina į jo laimingos santuokos receptą: „Aš būna išvažiuoju trims paroms žvejoti ir Inga net nežino kur aš. Grįžtu namo po trijų parų ir neberandu Ingos, ji kažkur išvykusi. Mums tas šimtaprocentinis raportavimas ir atvirumas neveikia.“

 

Ruta_Valinskas3_800x450

 

Dar viena laidoje dalyvavusi pora – Pasaulio sportinių standartinių šokių čempionai Ieva ir Evaldas Sodeikos. Pasaulio čempionė Ieva atvirai prisipažino, kad jų poros meilės istoriją būtų galima apibūdinti kaip „nuo neapykantos iki meilės – tik vienas žingsnis“. Pora ant parketo susitiko dar būdami paaugliai, kai juos treneriai supažindino kaip daug potencialo turinčius šokėjus. „Labai greitai pradėjome vienas kito nemėgti, atsirado trintis, priekaištai“, – pasakojo šokėja. Tačiau netrukus pora tapo ne konkurentais, o įsimylėjėliais ir net susituokė.

 

Laidos „Bučiuoju. Rūta.“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė surengė kartu dirbančioms ir asmeninį gyvenimą kuriančioms poroms iššūkį, kuriame sužibėjo Arūnas Valinskas. Jam Rūta pateikė itin asmeniškus klausimus, kurių neatsakius tektų lipti į vandens ir putų pilną vonią. Tačiau išsimaudęs liko ir Arūnas, ir laidos vedėja.

 

Įspūdingos žinomų televizijos laidų vedėjų ir prodiuserių lažybos – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje “Bučiuoju. Rūta“.