„Muzikinėms kovoms TV3 projekte „Chorų karai“ ruošiamės net ir gaudydami nusikaltėlius. Vydamiesi prasižengėlius choru užtraukiame „Stok ant akmenėlio“ ir jie… kaip mat sustoja!“ – juokauja didžiausio masto muzikiniame projekte „Chorų karai“ dalyvausiančio Policijos choro nariai. Šį savaitgalį surengtoje Vaidos Genytės vadovaujamo choro kūrybinėje stovykloje Trakuose policininkai intensyviai ruošėsi „Chorų karų“ premjerai, kuri – jau vasario 24-ąją, sekmadienį, 19.30 val. tiesiogiai tik per TV3.

 

Stovykloje Trakuose savaitgalį buvo patikrintas repeticijose pralietas policininkų prakaitas: chore dainuojantys pareigūnai ir pareigūnės jau gerą mėnesį, baigę savo tiesioginius darbus, skuba į repeticijas. Policininkai kartu su choro vadovu Linu Balandžiu ir generole Vaida Genyte rimtai ruošiasi vienam didžiausių iššūkių savo gyvenime.

 

„Policijos choro nariai – itin veržlūs, darbštūs ir labai trokštantys nugalėti. Pareigūnai nelinkę pasiduoti, todėl tikiu, kad žingsniuosime iki finalo, o gal net ir nugalėsime“, – savo vedamo choro pergale tiki žalią spalvą kostiumams pasirinkusio choro generolė operos solistė V. Genytė.

 

Choristai ne tik intensyviai repetavo gaidas, bet ir padedami choreografo Šarūno Kirdeikio mokėsi šokio žingsnelių. „Dainuoti mums dar sekasi, bet šokti, dainuoti ir kartu sinchroniškai judėti – dar tikrai reikia mokytis“, – neslepia policininkai.

 

Stovykloje Policijos choras buvo ir pakrikštytas: choristai, padėję rankas ant Muzikos enciklopedijos, tarė priesaikos žodžius, o generolei pašventinus kamertoną, Policijos choras tapo visateisiu „Chorų karų“ dalyviu.

 

Kokį vaidmenį stovykloje atliko kompozitorius Deivydas Zvonkus? Kokias atsakomąsias užduotis V. Genytei ir chorvedžiams parengė policininkai? Kokios priesaikos duotos krikštynose? Išskirtiniai Policijos choro stovyklos Trakuose kadrai – tik infošou „Be komentarų“ šį antradienio vakarą 20.30 val. tik per TV3!

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3!