„Vidurinės Azijos aviganiai – šunys, sudėjimu primenantys liūtus ir turintys beveik tiek pat jėgos. Juos suvaldyti reikia stiprios rankos, tačiau daugumą jų į mūsų laidos studiją atsivedė nedidelio ūgio moterys, kurios, pasak jų pačių, puikiai suvaldo savo keturkojus milžinus“, – pasakoja TV3 laidos „Keturkojis šou“ vedėja, gyvūnų mylėtoja Skaiva Jasevičiūtė, jau šį sekmadienį, gruodžio 9-ąją, žiūrovus supažindinsianti su milžiniškais studijos svečiais.

 

Šį šeštadienį Skaiva kviečia į pasimatymą su… Jamesu Bondu ir jo žavinga mergina! Kaip tik Bondo vardu dainininkė Oksana Pikul dar prieš dešimtmetį pavadino savo katiną. Šis viso „Keturkojo šou“ filmavimo metu taikėsi įdrėksti tiek pačiai šeimininkei, tiek filmavimo komandai.

 

Seksualiausia Lietuvos blondine tituluojama O. Pikul išduoda – jai labai patinka „aštrus“ katino charakteris. Pasirodo, katinas Bondas ir Oksanos mylimasis Simas Jasaitis vienas kitam pavydi gražuolės ir kartais net… mušasi!

 

„Simas labiau norėtų šuniuko“, – prisipažįsta dainininkė ir prasitaria kartais pagalvojanti apie mažą pūkuotą šuniuką. „Bet dar ne laikas“, – sako šypsodama „Keturkojo šou“ herojė, todėl Simui belieka prisitaikyti prie Bondo karaliavimo namie.

 

Laidos vedėja S. Jasevičiūtė filmuodama siužetą net pavydėjo grožio Oksanos katinui: „Norėčiau tokios spalvos akių!“

 

Sekmadienio rytą TV3 žiūrovams gali tekti nubraukti ir ašarą – čia bus parodyta pasaulį sukrėtusi liūto Kristiano istorija. Internete atsidūrusį vaizdo klipą pamatė net 60 milijonų žmonių. „Šis pasakojimas – tikras įrodymas, kad meilė – stipriausias jausmas pasaulyje. Net jei ta meilė – tarp žvėries ir žmogaus“, – intriguoja Skaiva.

 

„Keturkojis šou“ – sekmadieniais 10.00 val. tik per TV3!