„Mane yra skandinę pelkėje. Pamenu, tuomet reikėjo ilgai išbūti po vandeniu, kad vanduo virš manęs užtiltų. Labai buvo baisu, aš galvojau, kad baisiau nieko nebūna, o pasirodo – būna. Vat tas, kas buvo čia, buvo daug baisiau“, – juokiasi Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas Valentinas Kirejevas, populiariame LNK kriminaliniame seriale „Rimti reikalai“ įkūnijantis charizmatiškąjį personažą Šramą.

 

RR_Sramo uzkasimas (Small)

 

Žinomas aktorius neslepia, kad sužinojęs, jog reikės filmuotis tokioje ekstremalioje scenoje, iš pradžių to visai nesureikšmino, tačiau artėjant filmavimų dienai apėmė jaudulys. „Pamenu, atvykus į lokaciją, kažkas paklausė – O kas jeigu neišlįs?“. Tuomet, pasak V. Kirejevo, nuskambėjo serialo režisieriaus Džiugo Siaurusaičio juokas: „Šitas? Šitas tai tikrai išlįs. Nori būti seriale? Tegul parodo, kaip nori.“ Šis filmavimas, kaip sako pats aktorius, buvo savotiškos jo krikštynos serialą kuriančioje „Urbs TV“ prodiuserinėje komandoje, kurių dar ilgai nepamirš.

 

RR_Sramo uzkasimas2 (Small)

 

„Ačiū Dievui, viskas pavyko iš pirmo dublio. Nežinau, ar būčiau galėjęs pakartoti. O jie dar ir duobę iškasė tokią normalią. Galvojau, ten bus kokių 30–40 cm gylis, o jie nepasikuklino ir iškasė beveik metrą. Galite įsivaizduoti, kiek žemių virš manęs buvo. Tikriausiai kokie 200 kilogramų“, – daug fizinių ir psichologinių jėgų pareikalavusį filmavimą prisimena Šramą vaidinantis aktorius V. Kirejevas.

 

RR_Sramo uzkasimas3 (Small)

 

Paklaustas, koks jausmas būti gyvam užkastam po žeme, „Rimtų reikalų“ aktorius nusipurto: „Ten laikas sustoja“. Nors po žeme V. Kirejevas išbuvo apie minutę, prisipažįsta, kad jam tos 60 sekundžių slinko kaip amžinybė. „Režisierius pasakė, kad baigus mane užkasinėti išgirsiu tris kastuvo trinktelėjimus. Tuomet turiu suskaičiuot iki dešimties ir galiu išlįsti. Galvojau išlįsiu aš visas toks besiraitydamas kaip prisikėlęs iš numirusiųjų, tačiau greitai supratau, kad nepavyks. Man pradėjo trūkti deguonies, jėgų užteko tik ranką iškišti, po to mane atkasė, nes pats išlįsti nebegalėjau“, – iššūkiu tapusį filmavimą prisimena „Rimtų reikalų“ aktorius ir sako, kad su nekantrumu laukia, ką naujo jam sugalvos serialo scenaristas Edvinas Kalėda.

 

RR_Sramo uzkasimas4 (Small) RR_Sramo uzkasimas5 (Small)

 

Įtampos, kovos scenų, netikėtų posūkių ir meilės intrigų kupinas kriminalinis serialas „Rimti reikalai“ – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val. per LNK.