Pastaruosius kelerius metus iš viešumos ir televizijos dingęs aktorius, režisierius, renginių vedėjas, o dabar ir sveiko gyvenimo būdo propaguotojas Marijus Bagdonavičius trumpam sugrįžo prie vaidybos – atliko vaidmenį TV3 televizijos komiškame seriale „Rezidentai“. Praeityje alkoholiu piktnaudžiavęs ir skandalingais pasisakymais išgarsėjęs vyras pasikeitė ne tik savo vardą, pavardę, bet ir atskleidė, kodėl buvo dingęs iš pramogų pasaulio bei užsiminė galbūt dalyvausiantis Seimo rinkimuose.

 

TV3_Rezidentai_Marijus_Bagdonavicius

 

Anksčiau Marijų buvo galima sutikti kone kiekvienoje televizijos pokalbių laidoje, kur jis atvirai reikšdavo savo nuomonę įvairiais klausimais, tačiau prieš kelerius metus vyras nusprendė pasitraukti iš televizijos.

 

TV3_Rezidentai_Marijus_Bagdonavicius_1

 

„Aš manau, kad kiekvienas aktorius, režisierius ar kitas televizijoje dirbantis žmogus periodiškai, kas kokius septynerius metus turėtų kardinaliai pakeisti gyvenimą būdą. Padirbti sunkų fizinį darbą, pabūti su paprastais žmonėmis. Per tuos pusantrų metų, kuomet nebuvau eteryje, pailsėjau, pralinksmėjau. Man ne tik plikė atžėlė, bet ir barzda užaugo“, – kalbėjo aktorius ir renginių vedėjas.

 

TV3_Rezidentai_Marijus_Bagdonavicius_2

 

Pasak Marijaus, per ilgas buvimas viešumoje neigiamai veikia žmogaus asmenybę. Skandalingais pasisakymais pokalbių laidose išgarsėjęs vyras pasakoja, kad savo 50-ojo gimtadienio progagavo naują pasą, kuriame įrašytas naujasis jo vardas ir pavardė. Nuo šiol oficialiai jis yra Marijus Chrizostomas Tumas. Šį vardą Marijus priėmė Šv. Jono Auksaburnio (Chrizostomo) garbei, o pavardė Tumas – iš mamos pusės. „Aš pirmasis Lietuvoje esu oficialiai pasivadinęs šiuo vardu. Jei žmonės negali ištarti dabartinio mano vardo, tai tegul vadina mane Mariuku“, – juokdamasis sakė vyras.

 

Marijus atskleidė, kad per paskutinius pusantrų metų jam teko ne tik restorane indus plauti, bet ir taksistu dirbti, o dabar dar ir bažnytiniame chore gieda. Vyras teigia, kad joks darbas nėra gėdingas: „Kas anksčiau buvo svarbu, dabar pasidarė labai juokinga. Joks darbas nėra gėdingas. Gėdinga nieko nedirbti, meluoti ir būti tranu.“

 

Vyras pasakoja, kad pailsėjęs nuo žinomumo dabar jis ketina grįžti su trenksmu ir gal net pasukti į politiką: „Manau, kad dabar dažniau pasirodysiu televizijoje, nes reikia atstovauti viešąjį interesą. Žmonės ekrane jie nori matyti žmogų, kuris kalba, galvoja ir gyvena taip, kaip jie. Todėl jei nebus kam eiti į politiką – galbūt aš ten pasuksiu.“

 

Komiškame seriale „Rezidentai“ M. Ch. Tumui buvo patikėtas epizodinis, tačiau įsimintinas vaidmuo. Į televiziją grįžęs aktorius įkūnijo itin pavydų Vitalijos Mockevičiūtės kuriamos herojės vyrą. Marijaus debiutas – jau šį, pirmadienio, vakarą, 19.30 val. per TV3.

 

Komiškas TV3 televizijos serialas „Rezidentai“ žiūrovus nukelia į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai čia atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtraukia visus.

 

„Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!