Vos prieš savaitę prasidėjęs ir jau didelio žiūrovų dėmesio sulaukęs naujas TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“ ir toliau intriguoja. Šįvakar televizijos eteryje įvyko antroji projekto išlikimo kova, kurioje atsiskleidė tikrieji dalyvių veidai ir nešvarus jų žaidimas stengiantis pašalinti konkurentus. Iškritimo vakare susigrumti teko sultingų formų barmenei iš Klaipėdos Agnei Šiožinytei ir žvaigždžių kirpėjui Robertui Danilevičiui. Agnei nepavyko įrodyti, kad kaimas yra jos antrieji namai ir mergina paliko projektą.

 

IššŪKIS kaime

   

Antroje realybės šou laidoje likęs dalyvių devintukas susidūrė su sunkiais fiziniais darbais ir ekstremaliomis užduotimis: jie tvarkė šakų krūvas, paprastais peiliukais ir atšipusiu dalgiu šienavo sodybą, dirbo grūdų moderniame „Linas Agro“ elevatoriuje – ėmė grūdų mėginius ir juos tyrė, valė šiukšles, leidosi nuo 40-ties metrų grūdų sandeliavimo bokšto, kėlėsi ketvirtą ryto ir kasė rapsų grūdus.

 

IššŪKIS kaime

 

Nauja savaitė kaime miestiečiams prasidėjo tikromis dramomis. Antroje projekto laidoje ašaras liejo ne tik nuo 40-ties metrų bokšto turėjusios nusileisti policininkė Lina ir buvusi degalinės operatorė Donata, bet ir ketvirtą valandą ryto iš miego pakelta ir rapsų grūdus kartu su kitais dalyviais sukasti turėjusi charizmatiškoji dainininkė Monika. Moterys tikino nesitikėjusios sulaukti tokių sunkių užduočių.

 

Šią savaitę geriausiu darbininku buvo išrinktas ir neliečiamybę gavo praėjusį kartą vieningos dalyvių kritikos susilaukęs ir į iškritimo kovą pasiųstas Algimantas. Geriausią ir blogiausią savaitės darbininką kiekvieną kartą išrenka Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis. Silpniausia savaitės darbininke tapo barmenė Agnė, kuri nesusitvarkė su patikėtais darbais.

 

Tiesa, realybės šou neapsiėjo ir be netikėtumų. Premjerinėje šou laidoje geriausiu savaitės darbuotoju paskelbtas žvaigždžių kirpėjas Robertas, šį kartą sulaukė dalyvių kritikos ir buvo pasiųstas dalyvauti iškritimo kovoje. Plaukų stilistą konkurentai įvardino, kaip išrankiausią ir nevyriškiausią dalyvį.

 

IššŪKIS kaime

 

„Draskosi visas kūnas, širdis tabaluojasi. Sunkiai, nesitikėjau. Skaudžiausia, kad atsidūriau šioje vietoje, nes žmonės atrodė nuoširdūs, o dabar išgirsti, kad nevyriškas ir visą kitą… Neturiu ką pridurti“, – išklausęs kitų dalyvių nuomonę kalbėjo kirpėjas.

 

Tiesos į akis rėžti nebijanti Agnė prisipažino, kad jos tikslas buvo iš projekto pašalinti visiems vadovaujantį Robertą. Mergina atskleidė, kad ji buvo susitarusi su kitais dalyviais balsuoti būtent prieš jį.

 

„Jie buvo susitarė man sudėti minusus. O mes buvom susitarę sudėti Robertui. Nes išeitų jų kaip ir lyderis, kuris labiausiai viską organizuoja. Ir jau tada jie turėtų derintis prie mūsų komandos, o ne mes prie jų (patys dalyviai savarankiškai susiskirstė į dvi komandas – redakt. past.). Nes, iš tikrųjų, dabar jis čia visam paradui vadovauja. Mūsų komanda yra labai paprastų ir fainų žmonių komanda, o ten yra žvaigždutės. Jie nori būti pastebėti, yra susireikšminę, galvoja geriau apie save, nei iš tikrųjų yra“, – intrigas rezgė įspūdingų formų barmenė.

 

Tačiau net ir po susitarimo balsuoti vieningai, Agnei teko palikti projektą. Išlikimo kovoje klaipėdietė nesugebėjo įveikti fizinio pasiruošimo reikalavusios užduoties, kurioje kas kartą reikėjo užšokti ant vis aukštesnio kelmų bokšto.

 

Su realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyve Agne susipažinsite čia:

 

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos: tomasfoto.lt