„Gyvenimas čia labai panašus į mano kaimelį Šilalės rajone – visi visada švenčia”, – panašumų tarp savo gimtinės ir romų taboro įžvelgė jau daugiau kaip tris mėnesius dėl Radži širdies kovojanti Daiva. Ekskursija po taborą ir pažintis su romų bendruomenės prezidentu Josifu Tyčina visoms nuotakoms atnešė nemažai įspūdžių. Tiesa, džiaugėsi ne visos.

 

Impozantiškas prezidentas, būreliuose besišnekučiuojančios moterys, vieną po kitos cigaretes traukiantys vyrai, o už kampo – tą patį darantys vaikai. Tiesa, visi labai draugiški ir Radži nuotakas iš TV ekranų jau puikiai pažinę. „Kai priėjo maža mergaitė ir pasigyrė, jog už mane balsavo, negalėjau tuo patikėti”, – sakė Radži nuotaka Inesa.

 

Vos Radži su merginomis įžengė į romų bendruomenės centrą, pasigirdo visa griaunančios ovacijos ir šūksniai. Pasirodo, garsaus dainininko žmonos rinkimais jau kurį laiką gyvena visas taboras. Kiekvieną šeštadienį gatvelės čia ištuštėja – visi susirenka prie televizorių ir žiūri „Radži ieško žmonos”. Romai turi ir favoritę, kuri per savo viešnagę sulaukė daugiausiai pagyrų. Kas ji – sužinosite jau šį šeštadienį.

 

Josifas Tyčina. Romų bendruomenės prezidento žodis tabore neginčijamas. Jam paprašius tylos, per sekundę nutilo čigoniškos dainos ir nurimo šokiai. Prezidento kabinete vyko rimtas Radži ir Josifo pokalbis, kurio metu buvo priimtas ne vienas svarbus sprendimas.

 

Tuo tarpu Grafu prisistatęs Josifo draugas merginoms vedė ekskursiją po taborą. „Šie nameliai tik iš išorės atrodo kaip lūšnos. Viduje visi gyvena labai gražiai, šiltai ir turtingai”, – pasakojo Grafas ir nusivedė merginas į savo namus.

 

Panelės prisipažino: kelionė į taborą buvo įsimintiniausias įvykis per visą realybės šou. Tiesa, džiaugėsi ne visos. Pavyzdžiui, Radži nuotaka Paula prisipažino: „Esu šeimos išlepinta dukrelė, kuri visada gaudavo tai, ko nori, kuriai niekada nieko netrūko. Nemanau, kad galėčiau čia gyventi. Man daug kas atrodė nemaloniai”.

 

Jau šį šeštadienį per LNK realybės šou „Radži ieško žmonos” bus atskleista ne viena romų bendruomenės paslaptis. O svarbiausia, visi sužinosime, kuri nuotaka yra romų favoritė, o kuriai, pasak jų, gyventi su šios tautybės vyru nelemta.