Vilnietė Nijolė Malevič išgyveno vieną didžiausių dramų per visą LNK realybės šou „Šlovė ir turtai” istoriją. Susitikusi su jos neauginusia mama Loreta, Nijolė tėškė gėles ant žemės ir savo gimdytoją išvadino pačiais baisiausiais žodžiais.

 

Kitą dieną „Šlovės ir turtų” rezidencijoje lankėsi žmonės, išgarsėję realybės šou. Tarp jų – ir Radži. Žmogus, dėl kurio skirtų 50 tūkst. litų ir kovoja visa smagi kompanija.

 

Su Nijole Radži panoro pasikalbėti atskirai. Jis daug klausinėjo apie susitikimą su mama, ramino merginą ir davė ne vieną patarimą.

 

„Aš pats augau be mamos. Kai su ja susipažinau, buvau panašaus amžiaus kaip Nijolė. Gal ji ir nebuvo tobula mama, tačiau vis dėlto ji man davė gyvybę – vadinasi, turiu už tai padėkoti. O Nijolė su atvykusia mama elgėsi itin nepagarbiai – net klausytis kraupu”, – sako Radži.

 

„Aš nenoriu tavęs matyti! Dink Iš čia! Nekenčiu tavęs!”, – šiuos ir dar šlykštesnius žodžius rėkė ką tik mamą išvydusi Nijolė. Galų gale, mergina tėškė gėles ant grindų ir pabėgo iš kambario. Mama liko stovėti it įbesta, o kiti namo gyventojai liko be žado.

 

Žinoma, Loreta Malevič vargu ar galėtų vadintis pavyzdinga motina. Jaunesnysis sūnus auga vaikų globos namuose, abi dukros – pas močiutę. Alkoholis, sudegę namai, išmėtyti vaikai – tokia Loretos gyvenimo istorija. Tačiau dabar moteris visais įmanomais būdais bando ją pakeisti – susigrąžinti vaikus ir bandyti gyventi laimingai.

 

Radži ir Nijolės akistata – šį trečiadienį, 21 val. per LNK realybės šou „Šlovė ir turtai”.

 

Nijolės susitikimas su mama