Praėjusį šeštadienį LNK žiūrovai pamatė paskutinę populiariojo realybės šou „Radži ieško žmonos” seriją, kurioje – beveik pusmetį užtrukusio grandiozinio televizijos projekto atomazga. Garsiausias Lietuvos romas Radži Aleksandrovičius savo išrinktajai Ilonai Janulevičiūtei ant pirštelio užmovė žvilgantį žiedą ir paprašė už jo tekėti. Sužadėtuvių transliacija sumušė visus žiūrimumo rekordus.

 

„Radži ieško žmonos” – daugiausiai diskusijų sukėlęs pastaruoju metu rodytas televizijos projektas. Nuo pat pirmosios laidos Radži nuotakos paieškos ir Taujėnų dvare virusios intrigos jaudino žiūrovus.

 

Preliminariais duomenimis – „Radži  ieško žmonos” paskutinioji serija tapo žiūrimiausia praėjusios savaitės laida. Ją stebėjo daugiau nei 855 tūkst. žiūrovų (tai sudarė daugiau nei trečdalį tuo metu prie ekranų buvusios auditorijos). Tuo pat metu per TV3 rodytą filmą „Ledynmetis 2” rinkosi gerokai mažiau – 557 tūkst. žiūrovų.

 

Pirmadienį 21 val. žiūrovams buvo pristatytas naujas LNK realybės šou „Šlovė ir turtai”. Penkios Radži širdies nelaimėjusios panelės – Nijolė, Daiva, Vilma, Alma ir Monika persikėlė į prabangų namą sostinėje. Ten jų tikslas  – jau nebe Radži širdis, o jo pinigai – 50 tūkst. litų. Vos atvykusios į namą merginos sūkurinėje vonioje aptiko seksualių vyrukų ir prasidėjo šėlsmas!

 

Tikimasi, kad realybės šou „Šlovė ir turtai” sulauks ne mažesnės sėkmės už visus konkurentus ant menčių paguldžiusį „Radži ieško žmonos”. „Šlovė ir turtai” – nuo pirmadienio iki trečiadienio 21 val. per LNK.