Jau beveik dvejus su puse metų tęsiasi buvusio Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio, kaltinamo politine korupcija, skandalas. Sėkmingas politikas, kurio karjera dvidešimt metų augo kaip ant mielių ir kuriam buvo projektuojami aukščiausi valstybės postai. Skaudžiai kritęs, atsitvėręs tylos siena ir pažadėjęs Lietuvai papasakoti savąją tiesą, jis pagaliau ryžosi prabilti.

 

bauras_11594904

„Politika – žiaurus ir ciniškas dalykas. Vieną vilką pašovė, o kiti būrio vilkai nori toliau kautis dėl išlikimo. Natūralu, kad jie tą sužeistą vilką palieka, kad išgyventų patys. Tačiau nebūtinai tas pašautas vilkas yra paskutinis, kurio laukia politinė vienatvė“, – laidoje sakė E. Masiulis.

 

Buvęs politikas, o dabar viešųjų ryšių konsultantas pripažins, kad po tokių smūgių, kurie teko ir iki šiol tenka jam, žmonės paprastai neatsikelia. Bet jam pavyko. Susigyveno su smerkiančiais nepažįstamų žmonių žvilgsniais gatvėje, artimiausių kolegų išdavyste.

 

„Vieną dieną jie tau artimiausi bendražygiai, o kitą jau pereina į kitą gatvės pusę. Galiu atvirai pasakyti, kad iš visos mano buvusios aplinkos, su buvusios partijos vadovybe mano ryšys yra šalčiausias“, – pripažino buvęs politikas.

 

Kaip prieš daugiau nei dvejus metus vykę įvykiai paveikė jo asmeninį ir profesinį gyvenimą? Kaip į skandalą reagavo jo šeima, draugai? Apie klaidas, privedusias iki dabartinės situacijos, nesibaigiančius teismus, į kuriuos E. Masiulis dabar vaikšto kaip į darbą, aktorystę politikoje, apie ydą ne visada pasakyti tiesą iš karto, ilgamečio kolegos, politinio „krikštatėvio“ Eugenijaus Gentvilo įtaką jo karjerai ir dabartinius santykius.

 

Atviras buvusio politiko pokalbis su Inga Valinskiene „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovų laukia jau rytoj, penktadienį, 21.00 val. laidoje „Adomo obuolys“.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.