Protų kovos – sparčiai populiarėjanti pramoga, įtraukianti vis daugiau intelektualių žaidimų mėgėjų. Karantino metu protų kovos iš viešųjų erdvių persikėlė į internetą, tačiau netrukus su žaidimo vedėju Robertu Petrausku jos bus tiesiogiai transliuojamos per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

protų kovos

 

„Protų kovos“ bus rodomos antradieniais ir sekmadieniais 18 valandą 30 minučių. Televizijos žiūrovams kiekvienoje laidoje bus pateikta 30 įvairiausių ir kruopščiai atrinktų klausimų.  „Tiesioginė transliacija, milžiniškas azartas ir jokių atsakymo variantų – tik klausimai. Kad ir kas bebūtumėte: protingi ar žaismingi, nusiteikę rimtai kovai ar tik ieškantys pramogų, išbandykite ir nepasigailėsite turiningai praleidę laiką“, – sako R. Petrauskas.

 

Televizijos žaidime dalyvaus patyrę žaidėjai, o televizijos žiūrovai vėliau galės prie jų prisijungti ir varžytis dėl rezultatų. Tai bus galima padaryti prisiregistravus internete, adresu pkovos. lt. Taip pat bus galima žaisti ir individualiai ar varžytis su savo šeimos nariais prie televizijos ekranų.

 

Robertas Petrauskas

 

Žaidimo metu teks kaip reikiant pasukti galvą, nes klausimai bus be atsakymų variantų, jie bus sukti ir užkoduoti, o laikas atsakymams – ribotas. Tad galimybės atsakymą rasti internete ar enciklopedijose faktiškai nebus. Klausimas kuria žaidimo rengėjų komanda, kai kurie bus perkami iš žaidimus rengiančių partnerių užsienyje. Savo klausimus galės siūlyti ir žiūrovai, originaliausiųjų autoriai bus apdovanoti specialiais prizais.

   


„Protų kovos“ su Robertu Petrausku – antradieniais ir sekmadieniais 18.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.