Vos prieš kelis mėnesius amžiną meilę vienas kitam prisiekę žinomas šalies kaskadininkas, karatė čempionas Darius Petrikauskas ir jo mylimoji teisininkė Ieva Demeškevičiūtė teigia, kad pagaliau vartydami vestuvių nuotraukas gali ramiais prisiminimais grįžti į pačią gražiausią judviejų dieną.

 

8_400x600

„Vestuvės tiesiog sprogo, viskas taip greitai įvyko. Labai greitai, ypač pati šventė. Dabar, žiūrint nuotraukas, atrodo, o, ir tas vyko, ir tas, ir tas. Vestuvių dieną buvo 34 laipsniai karščio, karščiausia vasaros diena, tas labai išbalansavo, nes pakelti tokį karštį kostiume ir vestuvinėje suknelėje tikrai nebuvo paprasta. Tačiau matyti nuotraukas bažnyčioje, šventėje yra labai malonu“, – prisiminimais dalinosi D. Petrikauskas.

 

Jaunavedžių pora atskleidė ateities planus ir pasidalino pokyčiais, kurie įvyko po vestuvių. „Kokie ateities planai? Turbūt tradiciškai, kaip ir visų, statom namą, laukiam vaikų. Tai pagrindinis laukimas yra ties tuo. O pasikeisti per daug nepasikeitė niekas, nes ir prieš tai mes gyvenome taip, kad viską veikdavome kartu, gyvenome kartu, bendras verslas, net į darbą kartu važiuodavom. Turbūt 23 valandas paroje praleidžiame kartu, išskyrus, tuomet, kai esu treniruotėje. Man pasikeitė tik tai, kad žiedą tris kartus per treniruotes reikia nusiimti“, – pasakojo Darius.

 

Nors po didžiosios dienos praėjo ne vienas mėnuo, tačiau Darius teigia, kad prie naujo statuso priprasti nėra taip paprasta. „Dar sudėtinga, nes kartais kažkur reikia pristatyti žmoną, ir sakau, kad aš su drauge, oi, ne drauge, o žmona. Bet, žinoma, būna, kad jau ir prigaunu save, jog teisingai pavadinu. Man gal ne taip pasikeitė viskas, kaip Ievai, jai ir pavardė pasikeitė, ir daug dokumentų reikia keisti“, – atviravo kaskadininkas.

 

„Esame labai laimingi, džiaugiamės ir mėgaujamės naujais statusais bei laukiame, kada aplankys gandrai“, – apie vedybinį gyvenimą kalbėjo Darius Petrikauskas.

 

Nors Darius dar šviežiai mėgaujasi vedybiniu gyvenimu, tačiau ir intensyviai treniruojasi, neapleido savo hobio – vaidybos. Viename naujausių LNK kanalų grupės serialų „Muilodrama“ jis ne tik režisavo muštynių sceną, bet ir pats joje nusifilmavo. Nepraleiskite naujausių serialo „Muilodrama“ serijų, kiekvieną šeštadienį, 21:30 val., per BTV.