„Tik neieškokit kokios nors sąmokslo teorijos!“ – juokauja žurnalistė, TV3 laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, pasakodama, į kokią situaciją ji pateko kartu su nauja kolege Giedre Daugirdaite. A. Kudabienė tikina: „Minučių tikslumu suplanuota darbo diena galėjo baigtis ligoninėje.“

 

Audrė ir Giedrė, sėdusios į automobilį, planavo ties Vilniaus miesto riba esančioje degalinėje susitikti su operatoriumi. Vos tik jų automobilis kelyje pasiekė leistiną greitį, staiga pasigirdo trenksmas, o automobilis pradėjo slysti nuo kelio…

 

„Pirmas jausmas – sapnuoju, kad automobilį valdo kažkas kitas, – dabar jau šypsodamasi kalba A. Kudabienė. − Pasirodo, sprogo padanga. Matyt, pataikėm į „gerą duobę“. Tiesą sakant, didžiausias išgąstis buvo tada, kai mašina prilėkė pakelės medį. Smūgio išvengėm per plauką…“ – detales prisimena žurnalistė.

 

„Nebuvo laiko svarstyti, kodėl sprogo padanga. Dėl viso pikto pranešėm apie tai kelininkams. Nurodėm, kurioje vietoje gali būti ta mūsų nepastebėta duobė“, – pasakoja G. Daugirdaitė.

 

„Skubėjome pakeisti ratą atsarginiu. Buvo ankstus šaltas rytas, lijo. Šaldamos rankas išlankstėme kėliklį, pakėlėme reikiamą automobilio priekio pusę, tačiau atsukti rato su sprogusia padanga nepadėjo nei maldos, nei pykčiai. Laimė, pro šalį važiavę vairuotojai neliko abejingi – sustojo pagelbėti“, – prisimena kolegės.

 

Filmavimą tądien teko gerokai pavėlinti ir dėl viso pikto išgerti po porą puodelių karštos arbatos. Ekstremalių pojūčių paragavusios žurnalistės jau sausio 7-ąją, pirmadienį, nauju laiku – 19.50 val. pristato pirmąją pavasario sezono laidą „Prieš srovę“.

 

„Pavasaris mums prasideda sausį, susijungus dviem komandoms, laidos kolektyvą papildė Giedrė. Karšti žurnalistiniai tyrimai, didžiausio visuomenės dėmesio vertos aktualijos – viskas jau nuo kitos savaitės“, – apie pokyčius pasakoja A. Kudabienė, kviesdama įsijungti TV3 jau pirmadienį, sausio 7-ąją, 19.50 val.

 

Atsinaujinusi laida „Prieš srovę“ – nauju laiku – pirmadieniais 19.50 val. tik per TV3!