Jau šį sekmadienį, per Tris Karalius, vienintelės televizijos moterims Lietuvoje TV8 eteryje – naujos laidos „Šeimos savaitė“ premjera. Sausio 6-ąją 10.50 val. su TV8 žiūrovėmis sveikinsis kunigas Ričardas Doveika, milijonieriai Bezuglovai ruoš ypatingas vaišes, o į devintą dešimtį įkopusi mokytoja iš provincijos įrodys, kad po pasaulį gali keliauti net ir senjorai.

 

Kuo ypatinga Trijų Karalių šventė? Viską apie ją papasakos kunigas R. Doveika. Apie dovanas ir dovanojimo meną kalbės laidos vedėjai Sakalas Uždavinys ir Nijolė Giedraitienė. Sakalas prisimins ir liaudies išmintį – iš sausio orų spės, kokie bus šie metai.

 

Milijonieriai iš Maskvos Veronika ir Igoris Bezuglovai pakvies susipažinti su stačiatikių Kalėdų tradicijomis. Igoris su Sakalu vyriškai ruoš nuo vaikystės žinomą silkę pataluose, žuvies pyragą ir didkepsnius. Veronika su Nijole puoš stalą, todėl TV8 žiūrovės galės ne tik pasimokyti gurmaniškų paslapčių, bet ir sužinoti, kaip praturtėti, ir kodėl skaičius 13 neša sėkmę. Ką turtuoliai iš Maskvos veikia Vilniuje? Kodėl jie atidarė lietuviškų patiekalų restoraną? Ar tikrai Lietuva jiems tapo namais?

 

Tiesa, nereikia būti turtingam, kad jaustumeisi laimingas ir galėtum… keliauti. Tai įrodys 83 metų buvusi mokytoja Elena Grinienė iš Ukmergės. Keliauti ji pradėjo dar XX a. šeštą dešimtmetį, kai dažno lietuvio gyvenimas buvo nepakeliamai sudėtingas. Tarybų Sąjungos laikais ponia Elena apkeliavo visas bloko valstybes.  Kai Lietuva tapo Nepriklausoma – atėjo laikas pažinti visą Europą. Ką Elena patars tiems senjorams, kurie keliauti vis dar nedrįsta?

 

Įdomių pasakojimų, naudingų patarimų ir staigmenų kupina laida „Šeimos savaitė“ – sausio 6-ąją, sekmadienį, 10.50 val. tik per TV8.

 

Laidos „Šeimos savaitė“ premjera – jau sausio 6-ąją, sekmadienį, 10.50 val. tik per TV8!