Jau rugsėjo 2-ąją dieną, sekmadienį, startuosiančiame intelektualiame, jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone, be daugybės grandiozinių premjerų – muzikinio šou „X Faktorius“, ketvirtojo „Šok su manimi“ sezono, situacijų komedijos „Motina ir sūnus“, „Stebuklų šalies“ humoristų šutvės ir intelektualiųjų „Kas? Kur? Kada?“ protų kovų, – ankstyviausius TV3 televizijos žiūrovus žadins šviesi televizijos naujovė – ryto laida „Nauja diena“. Darbo dienomis nuo pat 6.30 val. iki 8 val. ryto į „Naujos dienos“ studiją susirinkę pozityvūs laidos vedėjai – Jurgita Jurkutė, Agnė Grigaliūnienė, Mindaugas Rainys ir Martynas Starkus – padės šviesiai keltis ir namus palikti su šypsena.

 

Iki šiol buvusi mylimiausia televizija žiūrimiausiu laiku – vakarais, TV3 metė sau naują iššūkį ir ištikimiausių žiūrovų namuose dėmesį nusprendė užsitarnauti rytais. „‚Nauja diena‘ – geros nuotaikos ir informacijos laida. Ryto laidos vedėjai turi būti draugiški, jaunatviški, tačiau kartu privalo turėti televizinės patirties. Mūsų pasirinkti vedėjai – Jurgita, Agnė, Mindaugas ir Martynas – kaip tik geriausiai ir atitinka šiuos apibūdinimus“, – prie ryto laidos vairo stojusius vedėjus giria TV3 Žinių tarnybos vadovas Sigitas Babilius.

 

Pasak jo, jau daugiau nei 50 metų pasaulyje egzistuojančių televizijos ryto laidų formatas yra klasikinis – svarbiausia informacija ir gera nuotaika, kuria galėtų užsikrėsti žiūrovai. Tad ką per pusantros valandos išvys TV3 ryto laidos žiūrovas? „Tikslas paprastas – TV3 žiūrovas, besiruošdamas išeiti iš namų į darbą, mokyklą ar universitetą, turi sužinoti viską, kas svarbu tą dieną. Tad ‚Naujoje dienoje‘ bus viskas, kas ir privalo būti: aktualiausia informacija, laikraščių apžvalga, pokalbiai ir diskusijos su laidos svečiais, pramogų pasaulio naujienos, gyvenimo būdo temos, humoras, orai, horoskopai, croissant‘ai ir kava“, – „Naujos dienos“ laukiančius TV3 žiūrovus informuoja S. Babilius.

 

„Naujos dienos“ studija atrodys „rytietiškai“ – lengvai ir gaiviai – taip, kaip ir dera rytui. „Norite įsivaizduoti ‚Naują dieną‘ su TV3? Tai lyg du draugai, geriantys kavą su pienu ir lengvai bei šmaikščiai kits kitam pasakojantys ryto istorijas…“ – šviesių emocijų pliūpsnį jau nuo šiol ir rytais drauge su TV3 žada S. Babilius.

 

TV3 ryto laidos „Nauja diena“ premjera – jau rugsėjo 3-iąją 6.30 val.!