Pop roko grupė „b4 u ask“ klausytojams pristato dar vieną kūrinį ir vaizdo klipo. Šią vasarą pirmąjį singlą pristačiusi grupė iš Kauno jau spėjo užsitarnauti klausytojų ratą ir įrodyti, kad pop roko muzikai šalyje vietos tikrai yra. Šiandien grupė pristato naujausią savo darbą – jausmingą singlą „gaila“ ir vaizdo klipą. 

 

DSCF9769_1

 

„Daina gimė, kai sėdėjau savo automobilyje ir žiūrėdamas pro langą pamačiau jaunų žmonių porelę, parke atsisveikinančią ir pasukančią į skirtingas puses. Yra toks posakis – „Visuose santykiuose vienas žmogus myli stipriau už kitą“ ir tas stipriau mylintis žmogus ne retai santykius idealizuoja. Dėl to mintyse atsirado žodžiai „Gaila, galvojau kad tu būsi ta, atidaviau save, bet tau to negana“. Pagrindinis kūrinio herojus atiduoda visą save dėl mylimo žmogaus. Tačiau šių pastangų antrai pusei neužtenka, taigi galų gale herojus lieka praradęs ne tik antrą pusę, bet ir patį save, bei turi gyventi tik su prisiminimais ir į šukes virtusiais jausmų likučiais“, – apie naujausią darbą pasakoja grupės gitaristas ir dainų prodiuseris Dangiras Petraitis.

 

DSCF9905_1

 

Kartu su nauju kūriniu, grupė „b4 u ask“ sukūrė ir vaizdo klipą, kuris, pasak grupės lyderės Ugnės Kudlaitės, pareikalavo nemažai pasiruošimo ir iššūkių.

 

„Šį kartą įsivaizdavau, kad klipe turėtų labai gražiai žiūrėtis per veidą bėgantis rožinis skystis – pirkau kefyrą, jogurtą, maistinius dažus… Tikrinau, kuri skysčio konsistencija geriausiai atrodys. Filmavausi apsivyniojus keturiais šiukšlių maišais, kol Dangiras stovėdamas ant kopėčių man ant galvos pylė rožinį kefyrą. Visos pastangos perniek. Vienintelis rezultatas tik tas, kad dabar grupė turi daug mane kompromituojančios medžiagos, todėl susipykti – be šansų“, – juokauja vokalistė.

 

DSCF9941

 

Šiandien grupė pristato ne tik naujausią kūrinį „gaila“, bet ir užsimena apie jau lapkričio 30 dieną pasirodysiantį pirmąjį mini albumą „(ne) pamiršau“. Pasak kūrėjų, tai labai lauktas įvykis ir pažadas sau, kurį ištesėti pažadėjo iki rudens pabaigos.

 

„Dar vasarą, išleidžiant pirmąją mūsų grupės dainą „du dvidešimtais“ pranešėme, kad tai daina iš rudenį pasirodysiančio mini albumo. Kadangi ruduo jau skaičiuoja savo paskutines dienas, ateina laikas ir išpildyti savo pažadus – paskutinę rudens dieną, lapkričio 30, visose muzikos klausymo platformose pasirodys „b4 u ask“ grupės mini albumas „(ne)pamiršau““, – džiaugiasi „b4 u ask“.

 

Kviečiame išvysti „b4 u ask“ naujausią vaizdo klipą „gaila“: