Vakar finišo tiesiąją pasiekė įspūdingas TV3 projektas „Didysis magijos šou“. Didžiajame finale dėl geriausio mago titulo ir 10 000 eurų piniginio prizo susikovė šeši magai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Viską lėmė tik televizijos žiūrovų balsai. Balsavimas vyko labai įnirtingai, tačiau svaria balsų persvara jį nugalėjo kviestinė žvaigždė – ukrainietis Mr. Fox. Tai pirmas kartas lietuviškų televizijos projektų istorijoje, kai pramoginį šou nugali užsienietis.  

 

DMS

Projekto superfinale kovęsi šeši magijos meistrai – Mr. Fox, Juris Gavrilovs, Algimantas Frankonis, Mario Tarasini, Nicholas Kin ir Antonas Lavrentjevas – rodė įspūdingiausius savo triukus.

 

Projektą nugalėjęs Mr. Fox laidoje pasirodė paskutinis. Iki savo pasirodymo pasaulyje žinomas magas teturėjo kelias dešimtis balsų, tačiau jo pasirodymas užbūrė TV3 žiūrovus – vos per kelias minutes jis staigiai šoktelėjo į pirmą vietą.

 

Mr. Fox parodė užburiantį triuką su balandžiais ir papūgom. Kaip pasakoja magas, šį triuką jis kūrė ir tobulino daugiau nei dešimt metų. Simboliška – būtent dešimt metų tobulintas triukas jam iškovojo įspūdingą 10 000 eurų prizą.

 

„Tai yra neįtikėtina,– emocingai kalba projekto prodiuseris Dominykas Kubilius. – Mes nei vienas neabejojome Mr. Fox profesionalumu, filmavimuose patys sulaikę kvapą žiūrėdavome jo pasirodymus, tačiau pramoginių lietuviškų televizijos projektų istorijoje dar nėra buvę, jog laimėtų užsienietis. Tačiau Mr. Fox pavyko! Labai džiaugiamės už jį. Sergėjus taip pat negalėjo patikėti, kad nugalėjo, tačiau tai tikrai tiesa“.

 

Projekte dalyvavę magai atstovavo įvairioms magijos rūšims – mikro magijai, mentalizmui, scenos magijai, gatvės magijai. Vieni magai žavėjo protu nesuvokiamu rankų miklumu, kiti – charizma, treti – hipnotizuojančia iškalba, ketvirti – neįtikėtina drąsa. Projekte buvo galima išvysti ir ne vieną itin pavojingą triuką. Mr. Fox – tikras scenos magijos meistras, tačiau jo pasirodymuose gali išvysti ir kitų magijos žanrų elementų.

 

Po pergalės Mr. Fox netramdė emocijų ir džiaugėsi savo pasiekimu. Magiško projekto nugalėtojas dėkojo žiūrovams, kurie už jį balsavo. „Nuo pat pradžių Lietuvos publika mane pasitiko labai šiltai, tačiau, kad man pavyks nugalėti… Aš to tikrai nesitikėjau!“,– atvirai sako Latvijoje gyvenantis magas, kurio tikrasis vardas Sergey Stupakov.

 

Ką darys su laimėtu 10 000 eurų prizu, kurį įsteigė lošimų automatų salonų tinklas „Tete-a-tete“ kazino, projekto nugalėtojas dar nesugalvojo, tačiau planuoja investuoti į savo veiklą. Kaip atskleidžia magas, norint sukurti įspūdingą triuką reikia ne tik daugybės laiko ir treniruočių, bet ir pinigų.