Gruodžio 4 dieną, antradienį, įvyks analogų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje neturinčio realybės šou „Pilis“ premjera. Kuriam dalyviui iš dvidešimties pavyks iš šimtmečius menančios Gruzijos pilies grįžti su 50 000 litų grynais lagamine, įveikus net 19 konkurentų? Gal jais taps jau pirmą dieną Gruzijoje pagal likimo užgaidą suporuoti vieno egzotiško restorano savininkas Edmundas Končius ir namų šeimininkė Rita Paltanavičienė?

 

Skyrybų žaizdas dar besigydančiam ir nuo žmonių atsiskyrusiam Edmundui Gruzija – kaip vaistas kraujuojančiai širdžiai. „Esu viską praradęs. Šiame šou noriu prasiblaškyti, išsivalyti, pabūti kitoje aplinkoje, pabėgti nuo skausmo ir meilės praradimo vietos – Lietuvos“, – taip jau pirmąją dieną egzotiškoje šalyje kalbėjo 38 metų vilnietis, į porą gavęs racionalią lyg atsvarą jo būsenai šou dalyvę.

 

„Į Gruziją sutikau vykti tik dėl pinigų – 50 000 litų. Esu išsiskyrusi, turiu tris vaikus, kaip tik labai blogai su pinigais. Todėl pamačiusi reklamą ir bėgančią eilutę su milžiniška pinigų suma supratau, kad turiu juos pasiimti“, – racionalumu stebina 35 metų panevėžietė. Rita neslepia esanti vieniša ir galimybė susipažinti su stipriosios lyties atstovais taip pat paviliojo. „Visus nužiūrėjau“, – neslepia moteris, prieš save išvydusi 10 patrauklių vyrų ir vaikinų. Kuriam iš dešimties Rita ims merkti akį jau pirmosiose „Pilies“ serijose?

 

Aukštus vyrus mėgstanti Rita gavusi į porą Edmundą apsidžiaugė. „Man iškritęs Edmundas mane nudžiugino – aukštas, puikiai sudėtas, pagalvojau – bus geras rungtyse“, – likimo užgaida džiaugėsi Rita. Tuo tarpu Edmundas, mėgstantis žemas, tamsias moteris, taip pat nenusivylė „Pilies“ šturmui „laimėjęs“ Ritą. „Man labai patiko mažos tamsios merginos iki sutikau žmoną. Aš turėjau savo princesę, po jos jau nieko nebus“, – atgailavo Edmundas nenumanydamas, kaip nauja egzotiška aplinka, Gruzijos kalnai, pilies didybė bei nauji veidai gali pakeisti jo jausmus.

 

TV3 televizijos dvidešimtojo jubiliejaus dovana, naujas analogų ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje neturintis realybės šou „Pilis“, jau netrukus – gruodžio 4-ąją – tik per TV3!

 

Realybės šou „Pilis“ premjera – jau gruodžio 4 dieną tik per TV3!