Vieni sapnuose vaikšto po išpuoštus rūmus, kiti žvelgia į namų griuvėsius. Suprantama, kad tokių kontrastingų sapnų ir reikšmės bus skirtingos. Tačiau ne visada numanoma simbolinė sapno reikšmė yra tokia, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Pavyzdžiui, nors kalėjimas ir asocijuojasi su neigiamais vaizdiniais, tačiau sapnuoti, kad esate kalėjime, gali reikšti, jog einate teisingu keliu!

 

Sapnų reikšmės

Pastato, išnirusio sapne, reikšmę reikėtų interpretuoti priklausomai nuo to, kokia jo paskirtis. Svarbu – kam jis skirtas. Skirtingas reikšmes turės sapnuojama bažnyčia ir gyvenamasis namas. Bažnyčia – tai sakralinė buveinė, skirta sustiprinti dvasinius ryšius. Namas yra vieta, kurioje žmogus turėtų jaustis saugus, tai saugumo simbolis. Svarbu ir tai, kaip atrodo sapnuojamas pastatas. Puošnūs tarsi rūmai namai asocijuojasi su paslaptingumu ir reiškia pasąmonę su jos dvasinėmis tiesomis. Be to, tai prabangos ir turto simbolis.

Jeigu sapnuojate, kad įeinate į niūrią vietą, tarkime, kalėjimą, tai toks sapnas gali reikšti nesėkmę. Jeigu išeinate iš nemalonios aplinkos, tai reiškia viltį ir geresnį gyvenimą.

Sapnuoti degančius pastatus reiškia, kad laikas atsisveikinti su slegiančia praeitimi.

Moteriai, sapnuojančiai, kad ji yra nepaprastai gražaus pastato šeimininkė, toks sapnas gali reikšti, kad likimas jai bus palankus.

Sapnuoti gerai nusiteikusį namų šeimininką reiškia, kad sapnuojantįjį saugo angelas sargas.

 

Aplinka ir detalės

Dideli, gražūs pastatai pranašauja ilgą, gerą gyvenimą, taip pat gali reikšti ir kelionę į tolimą šalį. Ilgą ir viskuo aprūpintą gyvenimą pranašauja sapnas, kuriame regite pastatą, stovintį viduryje žalios pievelės. Ypač seksis, jeigu pievoje stovi jūsų namas.

Nedideli, neseniai pastatyti pastatai reiškia šeimyninę laimę, pelningus darbus. Toks sapnas pranašauja, kad jūsų šeimyninio gyvenimo harmonijos niekas nesudrums. Seni, nešvarūs pastatai gali prišaukti ligas ir barnius šeimoje. Regėti statomus pastatus – naujas darbas.

Jeigu sapne matote pastatų griuvėsius, vadinasi, laikas pasirūpinti sveikata. Jeigu sapnuojate, kad griūva jūsų namas, laukia nemalonumai.

Gresiančias ligas ar net skyrybas su mylimuoju pranašauja sapnas, kuriame regite senus, purvinus ir apleistus pastatus.

Jeigu sapne išskirtinė pastato dalis yra durys, reiškia būsite mielai visur priimtas. Uždaros durys reiškia, kad kažkur būsite nepageidaujamas, jumis bus mandagiai atsikratyta. Jeigu girdite durų girgždesį – laukia nemalonus svečias. Juodos durys pranašauja, kad sulauksite pagalbos iš tų, iš kurių mažiausiai tikitės.

Paprastai sapnas, kuriame regimas tvora aptvertas namas, reiškia turtus. Tačiau jeigu tvora spygliuota, vadinasi, santykiai su kaimynais pablogės. Jeigu tvora labai aukšta, saugokitės dviveidžių žmonių.

 

Oro uostas

Jeigu sapnuojate, kad skubate į oro uostą, tikėtini ginčai su draugais. Pasiklydimas oro uoste susijęs su tiesos, kelio paieškomis.

Jeigu sapne regite, kad su kuo nors atsisveikinate oro uoste, vadinasi, jūsų laukia didelės permainos.

Matyti oro uoste jus pasitinkančią minią reiškia, kad įgyvendinsite svarbų sumanymą, jus lydės sėkmė.

 

Bažnyčia

Jeigu sapnuojate, kad esate bažnyčioje, vadinasi, visi rūpesčiai išsispręs. Džiaugsmo ir paguodos ženklas, jeigu būdami bažnyčioje meldžiatės. Negerai, jeigu kalbate arba ginčijatės būdami bažnyčioje. Tai gali pranašauti nesutarimus šeimoje.

Jeigu sapne matote statomą bažnyčią, gali tekti patirti nemalonumus ar sunkią ligą. Tačiau jeigu patys statote bažnyčią – laukite netikėto džiaugsmo.

 

Įstaiga

Jeigu sapnuojate, kad dirbate įstaigoje, galite patirti nenumatytų išlaidų. Jeigu įstaigoje sklaidote knygų lapus, galite suprasti, kad kas nors iš jūsų kolegų sukčiauja.

 

Cerkvė

Cerkvė simbolizuoja globą, rūpestį ir užtarimą. Jeigu girdite iš cerkvės sklindantį varpo gaudesį, reiškia atsitiks kas nors gero, jeigu giedojimą – išsipildys troškimai, apie kuriuos seniai svajojate.

 

Fabrikas

Sėkmė versle lydės, jeigu sapne regite fabriką. Jeigu dirbate jame, gausite papildomų pinigų.

 

Kalėjimas

Sapnas, kad esate kalėjime, gali reikšti, jog einate teisingu keliu ir iš jo neišklysite. Tačiau jeigu kalėjimą tik regite, bet nesate jame, tai toks sapnas pranašauja nemalonumus.

 

Laboratorija

Sapnas, kuriame matote laboratoriją, reiškia, kad savo jėgas naudojate nenaudingam sumanymui. Sėkmės galite tikėtis, jeigu sapne mėginate pigiuosius metalus paversti auksu.

 

Lūšna

Sapnas, kuriame regite lūšną, reiškia, kad ištikus nelaimei sulauksite pagalbos iš draugo. Jeigu matote prieš akis griūvančią lūšną, vadinasi, kažką prarasite, bet, nepaisant to, atrasite kai ką svarbiau negu pinigai.

Negerai, jeigu sapne įeinate į lūšną. Toks sapnas gali pranašauti sveikatos pablogėjimą.

Jeigu naktį sapne ieškote prieglobsčio lūšnoje, vadinasi, esate pasiruošę aukotis dėl jums svarbaus žmogaus.

 

Muziejus

Jeigu sapnuojate muziejų, tai gali reikšti, kad netikėtai susiklosčiusios aplinkybės bus jums palankios, tereikia mokėti jomis pasinaudoti. Jeigu sapne regite, kad dirbate muziejuje, tai ženklas, jog turėtumėte keisti profesiją.

 

Namas

Namas – kosminės tvarkos simbolis, vieta, kur žmogus jaučiasi saugus. Sapnuojamo namo reikšmė yra daugiaprasmė. Jeigu sapne regite gražų, jaukų namą, kuriame gyvenate, tai toks sapnas – geras ženklas. Jis pranašauja ilgą gyvenimą.

Negerai, jeigu sapnuojate, kad namuose susirinko daug žmonių. Tai reiškia nelaimes ir ašaras. Jeigu sapne matote statomą namą, vadinasi, galite imtis sunkių darbų, lengvai juos įveiksite. Meilė, pagarba iš kolegų tikėtina, jeigu sapne patys statote namą. Tačiau sunkių darbų galite sulaukti, jeigu sapnuojate apleistą namą.

Sėkmė laukia sapne perkant namą. Neigiamus įvykius pranašauja sapnas, kuriame regite griaunamą arba griūvantį namą.

 

Palėpė

Jeigu sapnuojate, kad gyvenate palėpėje, tai toks sapnas reiškia, jog turėsite grįžti prie senų darbų ir atlikti tai, ką anksčiau delsėte padaryti.

 

Pilis

Pilis simbolizuoja gynybinę galią, saugumą, stiprybę ir jėgą. Šviesi ir spindinti pilis reiškia teigiamus norus ir jų išsipildymą. Juoda ir tuščia – nuostolius ir vilčių praradimą. Smėlio pilis simbolizuoja nerealias, pagrindo neturinčias svajones. Sapnas, kuriame netikėtai patekote į pilį, pranašauja, kad jūsų laukia turtai ir paveldėjimas, jeigu tik mokėsite įvertinti kitų išskirtinę padėtį. Vaikščioti po pilį viengungiams – sutiksite antrąją pusę, susituokusiems – šeimos pagausėjimas. Negerai, jeigu sapnuojate griaunamą pilį – galite patirti moters kerštą.

 

Rūsys

Jeigu sapnuojate, kad leidžiatės laiptais į rūsį, kažko ieškote, bet negalite rasti, tai toks sapnas pranašauja ligą. Regėti kitus einant į rūsį – apsisaugosite nuo priešų.

 

Vienuolynas

Sapnuoti, kad vienuolyne ieškote saugumo, gali reikšti, jog išvengsite pavojaus. Jeigu vienuolyne matote vienuolį, tai gali byloti, kad nerandate ramybės, blaškotės. Didelį džiaugsmą pranašauja, jeigu sapne regite, kad gyvenate vienuolyne.

 

Zoologijos sodas

Jeigu sapnuojate, kad vaikštote po zoologijos sodą, vadinasi, jūsų laukia visapusiškai sėkmingas laikotarpis.