Populiariausio TV3 serialo „Pasmerkti 2“ scenose mojuoti ginklais tenka ne tik vyrukams, bet ir iš pažiūros gležnoms būtybėms – moterims. Jauna, žavi, talentinga aktorė Karina Stungytė pistoletą į rankas įprato imti kone kiekvienoje serijoje.

 

Populiariajame TV3 seriale Karina vaidina už savo tėvo Armanio (akt. Ramūnas Rudokas) mirtį Lorensui (akt. Rolandas Borovskis) trokštančią atkeršyti Faustą: „Šiame personaže telpa tiek skirtingų asmenybių, kad net sunku suskaičiuoti. Nors jos tipažas man ir nepriimtinas, vaidinti tikrai įdomu.“

 

K. Stungytei teko prisijaukinti ne tik herojės Faustos demonus, bet ir šaunamąjį ginklą. Aktorė pripažino, kad ši užduotis jai nebuvo pati lengviausia, bet šaudykloje treniruotis neprireikė. Visų paslapčių ir gudrybių ją išmokė kūrybinė serialo komanda. 

 

„Šautuvas tikrai nėra toks moteriškas dalykas, kaip lūpų dažai ar blakstienų tušas, – sako šypsodamasi aktorė. – Prie jo reikia priprasti. Tačiau galiu užtikrintai pasakyti, kad, nors mano ginklas buvo butaforinis, laikydama jį jaučiausi saugi, kaip niekada iki tol“, – patirtimi dalinasi aktorė.

 

Tiesa, K. Stungytė ne tik laikė ginklą rankose, bet ir sėkmingai šovė. Gali būti, kad šaus dar ne kartą. „Man teko juo pasinaudoti“, – intriguoja Karina, neatskleisdama, kurį „Pasmerkti 2“ serialo herojų vis dėlto „pavaišino“ kulkomis.

 

Ar fatališkoji Fausta, profesionaliai maskuojanti savo kilmę, padarys lemtingų klaidų, ir kur nuves jos revolverio taikiklis, žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 žiūrovai pamatys prodiuserių kompanijos „Videometra“ seriale „Pasmerkti 2“.

 

„Pasmerkti 2“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3!