Atsainus tėvų požiūris į vaikų pieninius dantukus – neva jie vis tiek iškris – yra labai klaidingas. Šių dantų priežiūra ir gydymas yra svarbi ir atsakinga procedūra. Juk karieso pažeisti pieniniai dantys gali ne tik neestetiškai atrodyti, bet ir sukelti skausmą, didelį stresą vaikui. Negydomi šie dantys tampa infekcijos šaltiniu ir gali pažeisti po jais esančias nuolatinių dantų užuomazgas.

 

Laura_Imbrasiene_1486x1050

Pasak odontologų, pieninių dantukų atsaini priežiūra gali turėti labai skaudžių pasekmių.

 

Šeštadienį 10 val. per  BTV laida „Padėkime augti“ bandys atsakyti į klausimą, ar įmanoma dantų specialisto kėdėje išvysti linksmą, neišsigandusį ir netgi besišypsantį vaiką? Kaip pasiruošti vizitui pas  gydytoją ir kaip reguliariai reikia lankytis jo kabinete, kad vaikui tai nesukeltų papildomų išgyvenimų? Apie visa tai bus kalbama su odontologijos specialistais.

 

„Padėkime augti“ filmavimo komanda tęsia keliones po Lietuvos vaikų sanatorijas ir šį kartą lankysis šalia Kauno esančioje puikioje ir vaikų pamėgtoje vietoje. Žiūrovai galės sužinoti, kur gali sveikti ir reabilituotis vaikučiai, po kaulų sąnarių tuberkuliozės.

 

Kaip visada nebus pamiršti tie, kas mėgsta po antklode su šviesele, o gal dar prisiglaudus prie mamos ar tėčio, skaityti knygeles. Šį šeštadienį laidoje bus pristatomos naujos rekomenduojamos knygos vaikams. Pildykime lentynas kartu!

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų laukia šeštadienį 10.00 val. per BTV televiziją.

www.padekimeaugti.lt