Orai lietuvoje

23.6°
19.6°
23.4°
20.1°
21.9°
22.1°
20.0°
23.7°
23.8°
23.0°
23.7°
23.6°
18.3°
21.7°
19.9°
23.1°
24.3°
21.0°
18.7°
18.8°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiandien būsite nusiteikę intymiai bendrauti, tyrinėti savo ir kitų jausmus. Tai, kas atrodė paviršutiniška, gali pasirodyti gana svarbu. Neskubėjimas bus ta taktika, kuri labiausiai pravers. Klausykitės vidinio balso.


Jeigu pasiseks, šiandien galite atnaujinti pažintį su dominančiu asmeniu. Sužinosite svetimų paslapčių arba kils ūpas išpasakoti savas. Vakarui neprisiplanuokite daug veiklos.


Neblogai seksis numatyti darbai. Iš pažįstamo asmens netikėtai galite sulaukti profesinio pasiūlymo arba reikalingos pagalbos, kvietimo į renginį. Verta labiau pasidomėti sveikata, mityba, gerinti gyvenimo sąlygas.


Būsite įžvalgūs ir imlūs tiek psichologine, tiek intelektine prasme. Galite sulaukti ypatingų įspūdžių kelionėje arba pasiūlymo mokslo, darbo sferoje. Regis, dėmesį rodys naujas gerbėjas.


Šiandien galite gauti lauktą žinią iš toli arba iš svarbaus asmens. Galbūt iš vietos pajudės kokie nors finansiniai, verslo, nuosavybės reikalai. Savaime gali išsispęsti ir psichologinė problema.


Šiandien būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keistis. Jeigu su kažkuo esate susipykę ir tai jus slegia, mėginkite susitaikyti. Galbūt patirsite, kad galimybių turite daugiau, nei manėte.


Darbinga diena, todėl šį tą naudinga nuveiksite net tuo atveju, jeigu atostogaujate. Galite vykti į darbo interviu ar šiaip domėtis darbo rinka. Neblaivumas bei neatsargumas vandenyje nieko gero nežada, tad būkite atsargūs.


Galite sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Įmanomas pasiūlymas dėl darbo, derybos dėl atlygio ar pan. Nestokosite ir romantiško polėkio.


Mintys daugiausia suksis apie vasaros pramogas ir šeiminius reikalus. Toli siekiančių vilčių gali sukelti parodytas dėmesys ar gautas pasiūlymas. Be rimtų pastangų pavyks išspręsti vieną problemą.


Nusimato nauda iš komercinės veiklos, nuomos ar reklamos. Galite susitikti senų laikų bičiulį, giminaitį arba sulaukti jo skambučio, laiško. Vakare norėsis tingiai pasilepinti.


Šiandien nebus kliūčių susitarti dėl aktualių jums dalykų. Netgi galimas malonus netikėtumas. Galbūt gausite naudingą pasiūlymą ar mielą žinutę iš neabejingo jums asmens.


Šiandien sukte suksitės, jei užsiimate nuosavybės reikalais, kūrybine veikla, medicina, farmacija, menais, parodomis. Galite truputį pasistūmėti pirmyn verslo srityje. Regis, kils naudingų idėjų.

Žurnalų naujienos

EDITA 7-8 naujasPrie_kavos_HOROSKOPAI_2024_nr1 - virselisbur horoskopai  2024 virselis01 Prie_Kavos_'24, Nr.30__ rgbkūrėja viršelisSveikata nr7-8 virselisMamai_ir_vaikui_2024_nr3 - virselisvirselis geras6

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.  Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.     Pagrindinė informacija:…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau