Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Rokiškis

0.5°
0.4°
1.9°
2.0°
1.9°
-0.5°
-0.4°
0.3°
0.3°
0.0°
0.1°
0.1°
0.2°
0.2°
0.4°
0.1°
0.5°
-0.2°
-0.7°
-0.7°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Poilsio diena, kai nereikia savęs versti imtis sunkių, sudėtingų darbų, na, o jei neišvengiamai teks ką nors atsakinga daryti, dažniau tikrinkite, ar nėra klaidų, ir darykite trumpas pertraukas atsipalaiduoti.


Iš esmės viską matote aiškiai ir sugebate blaiviai vertinti situaciją, tad rytą tiks tvarkyti atsakingus reikalus. Tai bus labai aktyvus metas: gali pavykti daug ką nuveikti.


Tiesioginės naudos iš šios dienos veiklos nesulauksite. Tačiau jei žvelgsite toliau, suvoksite, jog tai rimtas pagrindas būsimai sėkmei. Antroje dienos pusėje reikėtų labiau pasisaugoti pavydo: elkitės kukliau, nesigirkite savo laimėjimais ar turtu.


Nepasiduokite liūdesiui, nekaltinkite artimųjų, ypač mamos, dėl nesėkmių. Antroje dienos pusėje labiau pasirūpinkite savimi, savo nuotaikomis bei sveikata.


Įdomių naujienų bei lemtingų susitikimų diena. Pasistenkite pirmąją dienos pusę kuo daugiau suspėti. Labiau pasaugokite asmeninius daiktus, pinigus, turtą, būkite atidesni vairuodami.


Puiki pirmoji dienos pusė, jums seksis darbo reikalai bei meilė. Tai optimistiškas metas: būsite kupini kūrybinio pakilimo. Jei jūsų darbas nesusijęs su tikslumu, punktualumu bei kitokiais reglamentais, galite nemažai nuveikti ir sulaukti išties puikių rezultatų.


Sudėtingesnius ir rizikingesnius darbus reikėtų spėti atlikti iki pietų. Svarbu nesivelti į jokius debatus. Labiau pasaugokite sveikatą, būkite atidesni maisto kokybei.


Pirmoji dienos pusė šauni deryboms, susitarimams. Nesistenkite nieko kartoti: svetimas pavyzdys gali tik dar labiau suklaidinti. Taip pat nesivelkite į ginčus, ypač su antrąja puse.


Nepalanki diena, ypač po pietų. Būkite itin atidūs maisto kokybei: virškinimas gali sutrikti be aiškios priežasties. Galite netikėtai nusivilti ir draugu, artimu žmogumi.


Tai bus sėkmingas ir palankus metas tvarkyti rimtus dalykinius reikalus. Antroje dienos pusėje neapsigaukite dėl gražių pasiūlymų, žavių pažadų, jie tikriausiai liks neįvykdyti.


Mažiau dalykitės su aplinkiniais savo svajonėmis ir gražiais planais.


Iki pietų geras metas, kada galima rizikuoti, jei viskas apskaičiuota. Tačiau vėliau turite progą kai ką reikšmingo sugadinti. Tad antrąją dienos pusę nurimkite, venkite bendrauti: draugų įtaka gali būti labiau žalinga nei naudinga.

Žurnalų naujienos

Edita_12Prie_kavos_HOROSKOPAI_2021_nr1 - virselisB_HOR-virselisI_Prie kavos nr4_D, rgb01_rgb01_I_rgbSveikata nr1-2 virselisMamai_ir_vaikui_2020_nr1 - virselis2PRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 - 13 000 egz. Kaina – 2,99 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 99 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt