Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Mažeikiai

22.9°
21.9°
21.9°
21.4°
19.7°
20.7°
18.5°
19.8°
19.8°
18.6°
20.0°
17.6°
18.6°
18.9°
19.9°
19.6°
18.7°
19.7°
19.3°
19.3°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Dėl pinigų, skolų, mokesčių, alimentų, turto dalybų ar kitų finansinių peripetijų augs įtampa. Gali tekti veikti paskubomis, nelabai įsigilinus. Partneris arba dosnus rėmėjas gali sutikti jums padėti, tačiau iškels ypatingas sąlygas.


Galite nukentėti dėl nesitaikstymo su neteisėtais kitų asmenų veiksmais, siekiais arba dėl savo pačių nederamų veiksmų. Regis, įgysite priešų. Elkitės kuo atsargiau kelyje, su ugnimi, technika, elektra, aštriais daiktais.


Šiandien tikėtini darbiniai arba techniniai nesklandumai. Derėtų itin saugotis galimų gamybinių traumų, agresyvių gyvūnų, ūmių sveikatos sutrikimų, pvz., alerginės reakcijos.


Šiandien ant kortos galite pastatyti ne pagal galimybes, o apimti azarto ar aistros. Galimi egzotiški potyriai su ne mažiau pikantiškomis pasekmėmis. Regis, labai aktyvūs bus sporto bei kūrybinės sferos atstovai. Saugokite vaikus.


Gali prasiveržti ilgai kaupta įtampa tarp jūsų ir artimo žmogaus arba dalykinio partnerio. Pasisaugokite viešų skandalų, traumų. Būtų gerai, jei apsiribotumėte ramiais buities ar žemės ūkio darbais ir leistumėte laiką be eksperimentų, rizikų.


Gali būti įdomių susitikimų ir pokalbių. Situacija bus intriguojama. Galbūt vilios spontaniškas pasiūlymas leistis į kelionę ar kažkokią avantiūrą. Tai gali būti nesaugu ir rizikinga. Atsargiai kelyje, pasisaugokite įtartinų nepažįstamųjų, užsieniečių.


Daug skaičiuosite ir planuosite. Sieksite materialinės naudos, pasipelnymo, tačiau prieš tai teks rizikingai investuoti. Rizika visiškai neprognozuojama. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos, avarijų.


Nebūkite pernelyg griežti ir reiklūs tiems, su kuriais kartu gyvenate, dirbate. Jūsų keliami reikalavimai gali išprovokuoti aršų priešiškumą, agresiją. Pasekmes sunku prognozuoti.


Galimi interesų neatitikimai, slaptos intrigos, jūsų klaidų viešinimas. Regis, asmenys, kurie jums galėtų padėti arba kurie yra skolingi, elgsis abejingai, išsisukinės. Jums labai kenks stresas. Saugokite sveikatą, nesinervinkite.


Kalbos suksis apie pažįstamus asmenis, visuomenės ir šou veikėjus, įvairias netikėtas naujienas, vaikų šunybes bei poreikius. Meilės santykiuose padaugės aistros, tačiau labiau tikėtini ir prievartavimai. Itin saugokite vaikus.


Šiandien bus nelengva ir darbe ar viešumoje, ir namuose. Tikėtinas emocinis stresas, nemaloni provokacija ar konfliktas. Galbūt nustebins artimo žmogaus pareiškimai, rizikingi poelgiai. Saugokitės agresijos, ugnies.


Šiandien visa savo esybe veršitės iš kasdienybės. Dirbdami svajosite apie atostogas, pramogas, o jeigu atostogaujate – apie egzotiškus nuotykius, adrenaliną. Venkite rizikos, ypač kelyje.

Žurnalų naujienos

EDITA 5-6Prie_kavos_HOROSKOPAI_2024_nr1 - virselisbur horoskopai  2024 virselis01 Prie_Kavos_'24, Nr.28__rgbkūrėja viršelisSveikata nr7-8 virselisMamai_ir_vaikui_2024_nr3 - virselisvirselis geras6

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.  Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.     Pagrindinė informacija:…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau