Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Klaipėda

11.4°
8.8°
13.0°
13.2°
12.9°
10.7°
11.1°
11.8°
11.8°
11.5°
9.8°
8.9°
8.4°
7.6°
8.1°
8.9°
11.1°
11.1°
10.3°
10.3°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Nors turite nemažų planų, kol kas nederėtų nertis iš kailio, forsuoti įvykių. Sukaupkite vertingos informacijos, pasimokykite, užmegzkite naujų pažinčių, įsitraukite į visuomeninę veiklą ar bendraminčių grupę ir pan.


Šiandien galite turėti reikalų su autoritetingais žmonėmis. Pasistenkite sublizgėti talentu, žiniomis, stiprinti savo įtaką. Tik labai svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, jog kiti turi sakyti būtent tai, ką jūs norite girdėti.


Palanku apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, nuostolių. Pravartu apsidrausti. Pasitarkite su reikalą išmanančiais žmonėmis.


Šiandien galite tikėtis jums svarbių asmenų palankumo, dėmesio. Tiktų imtis iniciatyvos, jei norite kažką pataisyti, patobulinti. Visgi turite įvertinti, ar užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti, ar turite patikimų sąjungininkų.


Bendraujant gali kilti šiokių tokių kliūčių dėl skirtingo požiūrio. Jeigu pasitikėsite savimi, būsite korektiški, pasieksite ilgalaikių naudingų susitarimų bei pagerinsite santykius su gyvenimo ar veiklos partneriu.


Ši diena turėtų būti darbinga. Nuo pat ryto nestokosite azarto ir kūrybingumo. Jeigu popiet nepabloginsite savo savijautos pertekliniu nekokybišku maistu bei išlaidumu, tai dienos pozityvo turbūt nesugadinsite.


Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams. Bus geriau, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl komentarų, išgirstų pastabų bei patarimų. Rinkitės aktyvesnį gyvenimo būdą, labiau rūpinkitės savimi.


Šiandien pravartu nevengti bendravimo, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Jeigu kažkas ilgai yra neišsakoma, kaupiama savyje, tai gali pradėti nekaip veikti jūsų savijautą arba tvenktis į galingą emocijų debesį.


Labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę šį tą įsigyti ar parduoti. Tokiu atveju bus aktualu derėtis, nagrinėti, kas ir kaip naudingiau, pigiau. Galbūt susitarsite dėl kredito ar pan.


Nors būsite labai emocionalūs, su visais dienos iššūkiais tvarkysitės gana rezultatyviai. Vakare galite tikėtis tam tikro palaikymo, dosnumo, net jei atlikote ne viską, ką žadėjote.


Keista diena, nes kai kas gali pasisukti kitaip, nei tikimasi ir planuojama. Regis, apkalbos, intrigos ar netiksli informacija įneš sumaišties. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.


Šiandien realių rezultatų galite tikėtis iš bet kokios veiklos. Regis, aktualu bus pabendrauti su senais pažįstamais, ir viskas klostysis neblogai. Visgi popiet turėsite kiek mažiau energijos ir ūpo aktyviai veikti nei pirmoje dienos pusėje.

Žurnalų naujienos

Edita 9-10_Prie_kavos_HOROSKOPAI_2022_nr1 - VirselisHoroskopaai-2022Prie_kavos - 2022_nr40 - virselisPatarimai virselis2Burejos virselisnr10Virselis!_Mamai_ir_vaikui_2022_nr4 - virselisPRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Moters patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.   Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių) auginimo…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Žemuogių g.7-4, Kaunas LT-44163

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt