Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Kėdainiai

-1.7°
-2.9°
2.6°
2.4°
0.7°
-1.8°
-3.0°
-2.3°
-2.2°
-2.5°
-2.2°
-1.9°
-3.0°
-2.7°
-2.7°
-2.9°
-1.0°
-2.6°
-2.5°
-2.5°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Jūsų emocinė būsena bus gana nestabili, todėl poelgiai beveik nenuspėjami. Turbūt neigiamų reakcijų sukels nekoks aplinkinių elgesys, buitinės problemos, nesklandumai šeimoje ar versle. Vakare parūps malonumai, pramogos.


Šiandien jums rūpės sutvarkyti ryšių, reklamos, verslo ar kitokių sutarčių klausimus. Tam tikros aplinkinių kalbos ar TV laidos gali sukelti nerimo dėl ateities. Neskubėkite žavėtis abejotinomis grožio prekėmis ar procedūromis.


Aktualūs bus turtiniai, piniginiai, komerciniai reikalai. Gerai pasverkite kiekvieną variantą ir galimybę, nes vienu keliu einant gausite lėtesnį, bet stabilesnį rezultatą, o kitu – greičiau pasieksite tikslą, tik rezultatas bus gana trapus.


Pasižymėsite stipriais, bet svyruojančiais jausmais – nuo ypatingo jautrumo iki kieto griežtumo. Teks imtis reikalų, kuriuos privalu išspręsti. Norėsis sulaukti meilės, pritarimo, pagalbos. Deja, kai kurie žmonės labiau kritikuos, trukdys ir vargins, nei padės.


Šiandien labiau gresia sveikatos sutrikimai. Arba jūsų dėmesio pareikalaus sergantis žmogus. Skirkite sau laiko pabūti vienumoje, o jei pajusite įkvėpimą – kurti. Neskleiskite paskalų, neiškreipkite gautos informacijos.


Rimtai vertinsite kitų žmonių atsiliepimus, komentarus, ypač jei tie žmonės atrodė bendraminčiai, o dabar reiškia kitokią nuomonę. Galite gauti informacijos, susijusios su nekilnojamuoju turtu, nuoma, siunta ar pan. Būkite itin dėmesingi vaikams.


Tikėtini išgyvenimai dėl šeiminių ar meilės nesėkmių, įstrigusių darbų ar tam tikro likimo posūkio. Jūsų vidinė įtampa neigiamai veiks santykius su aplinkiniais. Kita vertus, raminančiai gali nuteikti naminiai augintiniai.


Šiandien ne viskas vyks pagal jūsų planą. Galbūt kai kuriuos susitikimus ir reikalus teks atidėti. Galite nutolti nuo to, kas ką tik buvo svarbu ir artima. Regis, panirsite į kitokios ateities svajones.


Šiandien tikriausiai pajusite materialinių problemų baimę. Nuo to, kaip dabar sprendžiate neatidėliotinas finansines problemas, priklausys tolimesni jūsų pasiekimai bei santykiai su aplinkiniais.


Santykiai su aplinkiniais bus gana įtempti. Pastangos vienu metu atlikti kelis darbus arba kategoriškomis kalbomis išspręsti savosios partnerystės ar svetimas problemas gali pasirodyti bevertės. Kai kuriais atvejais – netgi kenkiančios.


Regis, teks atlikti gana neįdomius ūkinius darbus. Būtų geriau, kad jų neatidėliotumėte. Organizuoti oficialius susitikimus, kultūrinius renginius šiandien gali trukdyti ir vidiniai stabdžiai, ir nepalankios aplinkybės.


Regis, norėsis pasilepinti gyvenimiškais džiaugsmais. Tačiau pinigais šiandien nesnigs, o romantiškos viltys šiek kiek sustings. Gali išryškėti seksualinės problemos, užvaldyti pavydas.

Žurnalų naujienos

gabrielePrie_kavos_HOROSKOPAI_2024_nr1 - virselisbur horoskopai  2024 virselisPrie_kavos_2023_nr48 virselis01virselis sveikata2Mamai_ir_vaikui_2024_nr1 - virselis16

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 egz. Kaina – 3,99 eur. Prekyboje – mėnesio pirmąją savaitę. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.  Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.     Pagrindinė informacija:…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Prie kavos patarimai / 2013-11-13

„Prie kavos patarimai“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios temos, pavyzdžiui, pavasarį – kaip pasirūpinti sveikata ir gražiomis kūno linijomis, vasarą – kur ir kaip geriausia keliauti, rudenį – kaip taupyti finansus ir pasiruošti žiemai ir t.t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2013 metų. Tiražas – 12 000 egz. Kaina – 1,89 Eur Prekyboje –…

Plačiau

Sudoku Super / 2013-11-13

Žurnale yra 4 sudėtingumo lygių galvosūkiai: lengvi, vidutiniai, sunkūs ir supersunkūs. Žurnalas padės jums išbandyti savo ir bičiulių jėgas sprendžiant sudoku. Norintiems susipažinti su sudoku. Žodis sudoku – kilęs iš japonų kalbos ir reiškia „vienintelis skaičius“. Galvosūkiuose yra naudojami skaitmenys, tačiau matematiniai ryšiai čia nėra svarbūs. Sudoku žaidimo lauką sudaro 81 langelis (9x9). Taigi yra 9 horizontalios, 9 vertikalios eilutės ir 9 maži kvadratėliai, kuriuose skaičiai surašomi nuo 1 iki 9. Nei eilutėje, nei stulpelyje, nei mažame kvadratėlyje skaitmenys negali…

Plačiau