Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Kėdainiai

8.4°
6.8°
13.8°
14.9°
14.3°
8.2°
8.2°
10.0°
9.9°
9.1°
7.7°
7.6°
6.8°
6.9°
6.6°
7.4°
10.1°
7.9°
6.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiandien tiek prisibendrausite, kad liežuvis nudils arba pirštų galiukai nutirps nuo klaviatūros spaudymo. Vakare jau nesinorės net kelti kojos iš namų.


Šeimos poreikiai, artimųjų kaprizai neleis jums ištrūkti iš įprasto „voverės rato“. Vis dėlto vakaras turėtų būti romantiškesnis, spalvingesnis. Tik būkite pakantesni artimam žmogui: tai padės išspręsite nesusipratimus.


Įspūdžių, meilės poreikis skatins rizikuoti, provokuoti. Jeigu pulsite ieškoti abejotinų nuotykių, galite apsvilti sparnus. Nenumokite ranka į neįprastas partnerio ar vaikų užuominas, neįprastą jų elgesį.


Šiandien jums bus sunku išbūti be darbo. Tačiau jei jo prisiplanuosite per daug, užbaigti iki galo gali nepavykti. Tikriausiai kai kam labai prireiks jūsų draugijos, palaikymo. Neatsukite nugaros.


Diena nebloga, bet gali pasirodyti, kad kai kurie asmeniniai santykiai tarsi išsisėmė. Arba pasitaikys nevaldomų situacijų. Kai kuriems tai išeis į gera, tačiau ne visiems. Kažkokie planai gali staiga pasikeisti.


Pajutę prabundant kūrybines galias, pasąmonės srautus, nesėdėkite rankų sudėję. Tik būkite apdairūs, jeigu netrokštate negatyvių pasikeitimų asmeniniuose santykiuose ir savo piniginėje.


Jeigu neturite galimybės niekur išvykti, namuose vis tiek nesėdėsite. Vilios renginiai, norėsis pabendrauti su žmonėmis, kurie yra kartu su jumis keliavę ar turi ką papasakoti. Galimas intriguojantis pasiūlymas.


Užmegztos pažintys atrodys žavios, tačiau pirmas įspūdis gali būti apgaulingas. Mokėkite parodyti, kad vertinate aplinkinių dėmesį, tačiau nebūkite pernelyg patiklūs.


Regis, savo valią jums mėgins diktuoti kiti žmonės bei aplinkybės. Jumyse grumsis prieštaringi jausmai. Galbūt žaidžiate dvigubą žaidimą ir tai vargina. Vykite šalin negatyvias mintis ir nepasiduokite spaudimui.


Mėgstantys išgerti ar kitaip svaigintis artimos aplinkos žmonės bei intrigų rezgėjai, sukčiai gali sukelti jums rūpesčių. Stenkitės atskirti iliuzijas nuo tikrovės. Saugokite savas ir svetimas paslaptis.


Šiandien bus sunkiau išlikti objektyviems, santūriems. Regis, būsite įtarūs, neprisileisite artyn net mylimų žmonių, draugų. Jums atrodys, kad kiti džiaugiasi dėl jūsų nesėkmių.


Sunku bus nustygti vienoje vietoje, norėsis kažko ypatingo. Vienus iš jūsų trauks meilės nuotykiai, kitus - prabangūs daiktai ar kitos pagundos. Tikėtinas išlaidavimas, pasidavimas netikusioms aistroms.

Žurnalų naujienos

EDITA_09_VirselisHoroskopai_2019sekme_virselisI_virslis_Prie kavos_nr.38_rgb, 10cmMot_patarimai_2019_Nr9_rgbBureja_2019_Nr10Prie_kavos_sveikata_Nr10mamos_virselis_2019_nr5_2PRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  16000 egz. Kaina – 2,49 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose, degalinėse. Platinamas 117…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt