Orai lietuvoje

17.5°
18.5°
16.6°
15.1°
15.9°
15.6°
15.9°
15.5°
15.6°
15.4°
18.3°
18.3°
17.3°
16.7°
18.4°
17.6°
16.4°
17.0°
17.1°
17.2°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Verta prisiminti ankstesnes pamokas ir pasitarti su artimaisiais, draugais. Nepiktnaudžiaukite savo bei savo šeimos, partnerių jėga, valdžia, įtaka. Nenustebkite, jei kas nors prikiš senus neįvykdytus įsipareigojimus, staiga aptiks dalykų, kuriuos slėpėte savo veikloje.


Būkite taupesni, saikingesni ko nors norėdami, kitaip įsivelsite į nemalonią istoriją. Šios dienos finansiniai pasiūlymai gali pasirodyti visai gražūs, viliojantys, tačiau jie bus tušti, tad neverta rizikuoti ar ko nors vertingo atsisakyti.


Neskubėkite ginčytis, ko nors teigti ar įrodinėti: pirmas įspūdis ne visada būna teisingas. Darbe bus itin svarbu nesiaiškinti santykių nei su vadovais, nei su kolegomis. Netinkamas laikas žadėti, įsipareigoti ir pirkti vertingus daiktus.


Augs meilės, džiaugsmo poreikis, tačiau tai toks sudėtingas, konfliktinis laikas, kad tikėtis stebuklų iš aplinkinio pasaulio neberta. Ant nieko nepykite, nieko nekaltinkite, verčiau pasistenkite, kad jūsų pačių meilė, šiluma apsaugotų artimuosius bei aplinkinius nuo konfliktų ir kitokių stresų.


Jei kas iškart labai svarbaus nepavyks, ramiai atidėkite viską kitai savaitei. Neišgyvenkite, jei jums svarbus reikalas bus atidėtas, ir kol kas nesiimkite nieko keisti. Verta atidžiau įsiklausyti į artimųjų poreikius, neiškeliant savų ambicijų.


Tylėkite, nes viskas, ką pasakysite, gali būti panaudota prieš jus. Ši diena itin sunki, galimos lemtingos klaidos. Kad ir kas įvyktų, nepraraskite santūrumo bei sveikos nuovokos susidūrę su jūsų netenkinančiais dalykais, ypač darbe.


Galite labai kritiškai imti reaguoti į savo partnerius, taip pat antrąją pusę, vadovus bei kai kuriuos draugus. Nusivylimui nereikės rimto pagrindo, dabar būsite linkę viską perdėti.


Būkite atsargesni, apdairesni ne tik dirbdami, važiuodami, bet ir ilsėdamiesi. Pasistenkite niekam nesudrumsti ramybės, verčiau patylėkiteЖ vėliau gailėsitės ištarto žodžio.


Nesivelkite į intrigas darbe, saugokitės pataikūnų, nesivelkite į slaptus meilės nuotykius. Aplinkiniams gali paaiškėti sena jūsų meilės paslaptis. Būtų gerai prisiminti senąsias gyvenimo pamokas ir nepasikliauti tais, kurie jau kartą išdavė.


Nepasiduokite niekieno įtakai, nekeiskite savo apsisprendimo bei nuomonės apie jums artimus žmones, draugus: jus bus lengva pakreipti ne ta linkme. Tvarkydami dalykinius reikalus būkite atidesni, stropesni, venkite konfliktuoti su vadovais.


Nepasikliaukite laime, atsitiktinumu. Imkitės tik to, dėl ko galite būti tikri. Galimas netikėtas planų suirimas, tad būtų geriau mažiau šiandien planuoti ir viltis.


Gana nesmagiai jausitės, tik nemanykite, kad prarandate savo jėgą, įtaką. Tiesiog tai laikas, skirtas jums ilsėtis, kaupti jėgas, stiprinti sveikatą. Daug dirbdami, aktyviai bendraudami tik save nualinsite ir naujų problemų susikursite.

Žurnalų naujienos

EDITA_6nr virselisPrie_kavos_horoskopai_2020virselis kitas01_nr.28_rgb, mPatarimai_2020_Nr7-8Burejos 8 virselisvirs2Mamai_ir_vaikuiPRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  10 000 - 13 000 egz. Kaina – 2,99 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose,…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 99 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 11 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt