Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Šiauliai

-2.2°
0.6°
0.8°
2.0°
-0.1°
-2.7°
-3.1°
-3.0°
-2.9°
-2.4°
-2.5°
-2.5°
-3.1°
-2.6°
-2.7°
-2.4°
-2.2°
-2.6°
-2.0°
-1.9°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Šiandien verta pamąstyti, kas jūsų gyvenime nereikalinga, nenaudinga, kam esate skolingi ar neišpildę pažadų. Šeimos narių neverskite atpirkimo ožiais, jei jums kažkas nesiseka.


Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra nuotaika, ir galimybės. Būsite linkę kreiptis į aktyvius, originalius žmones, kurie gali jums patarti, tik nepriskirkite šių savybių sukčiams, antraip nukentėsite ir jūs, ir kiti.


Šiandien geriau būtų nelįsti suirzusiam vadovui į akis ir dėmesį nukreipti į šeimos reikalus. Vis dėlto darbe privalomus darbus atlikite itin atidžiai, nes aplaidumas gali baigtis nemaloniai.


Gali būti, kad atkaklus gerbėjas pagaliau privers jus atkreipti į jį dėmesį. Vis dėlto nederėtų rizikuoti reputacija bei šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo ar abejotinos naudos. Nepasiduokite pagundai lošti.


Turite daug neatliktų darbų. Pravartu susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Labai svarbu laikytis technikos saugumo reikalavimų, instrukcijų, nes nemaža gamybinių gedimų grėsmė.


Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Jei manote, kad esate nepasirengę reformoms, ruoškite argumentus, nes jų prireiks. Šiandien nepatartina niekuo rizikuoti, gresia blogi padariniai.


Ši diena gali būti labai prieštaringa. Vieni dalykai eisis kaip per sviestą, kiti strigs, kels nerimo dėl galimų nuostolių ar kitokios rizikos. Vis dėlto būsite azartiški ir nusiteikę finansiniams sandėriams, seksualinėms avantiūroms.


Regis, teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais. Labiau derinkitės prie aplinkybių, venkite konfliktų su artimos aplinkos žmonėmis: juk kiekvienas vertas pagarbos, net jei kažko kol kas nesupranta ar nemoka.


Tikėtini oficialūs susitikimai, svarbūs pokyčiai darbe ar individualiuose profesiniuose siekimuose. Deja, jūsų siekiams gali nepritarti ir kolegos, ir artimieji. Labiau pagrįskite savo požiūrį, jei norite būti suprasti.


Nepriekabiaukite prie kitaip mąstančių asmenų, nesijaudinkite, ramiai tęskite suplanuotus darbus. Visur kur šiandien turite būti itin atidūs ir rūpestingi.


Susitaikykite su tuo, kad šiandien jums stigs logikos bei praktiškumo. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, neišlaidauti. Neužkibkite ant aferistų kabliuko. Būkite labai atidūs kelyje ir apskritai saugokite savo bei kitų sveikatą.


Nors aktyviai bendrausite, veršitės būti įvykių sūkuryje, tačiau mažai paisysite kitų nuomonės bei interesų. Jausitės patys svarbiausi ir protingiausi. Problema ta, kad aplinkiniams gali atrodyti kitaip.

Žurnalų naujienos

EDITA_12Prie_kavos_horoskopai_2020virselis kitasI_virselis_Nr.50_10cm, rgb_Patarimu virselissssbureja_2019_nr12Prie_kavos_Sveikata_2019_Nr12Mamai ir vaikui - virselisPRIEDAS_09

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  16000 egz. Kaina – 2,49 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose, degalinėse. Platinamas 117…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 99 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,49 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

  Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt