Orai lietuvoje

Vilnius | Kaunas | Klaipėda | Šiauliai

Šalčininkai

2.9°
0.8°
3.0°
3.4°
3.7°
2.0°
2.9°
3.1°
3.1°
3.0°
3.2°
2.3°
1.5°
0.9°
1.2°
2.4°
1.8°
2.1°
1.4°

Natūralioji medicina

HOROSKOPAS


Mažiau kalbų. Kitaip šnekant, jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, tuščiai nesuteikite vilties. Neskubėkite įsipareigoti: vėliau galite būti šantažuojami šiandien išsprūdusiu pažadu.


Nepalankus metas: nereikia nurodinėti, ko nors reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai – stenkitės įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą bei paramą. Nekurkite jokių ilgalaikių planų.


Sąlygiškai sėkmingas laikas, kai verta spręsti opius klausimus. Vakarą skirkite vaikams, žmogui, kurį mylite.


Tikėtini nesklandumai tiek darbe, tie namie, mat susinervinsite dėl menkniekio, o paskui jau – nemalonumų virtinė. Tad nuo ryto nusiteikite ramiai: juk gyvename netobulame pasaulyje, tad čia negali būti viskas sklandu.


Tinka bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti partnerių, tartis, derėtis. Beje, nesugalvokite vakare kategoriškai pasikalbėti su sutuoktiniu apie jūsų santykius, tai gali būti pabaigos pradžia.


Bus svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų: kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų, pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.


Naudingas metas tiems, kurie žino, kada sustoti, t.y. nepasiduoda azartui. Turite būti atsargesni kurdami planus, su partneriais, taip pat sutuoktiniu, mylimu žmogumi aptardami bendras perspektyvas.


Geriau nerizikuoti savo reputacija, įtaka, turima padėtimi bei darbu. Nenorėkite nieko pergudrauti. Vakare verta susitikti su tais draugais, kurie jus palaiko, yra jūsų bendraminčiai: jums reikės pailsėti nuo dienos ginčų.


Svarbius reikalus aptarkite su draugais, jų kritiškos pastabos padės neprarasti realumo jausmo. Nepraleiskite progos stiprinti draugiškus, partneriškus ryšius, jie bus stabilūs.


Mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo, tyla bus veiksmingiausias argumentas.


Pasistenkite daugiau nuveikti, energijos pakaks. Nepalikite skubių reikalų kitai savaitei, jie gali kuriam laikui įstrigti.


Prieštaringas laikas, nekurkite finansinių planų, taip pat venkite įsipareigoti finansiniuose dalykuose. Nepalanku skolintis iš aplinkinių ar imti kredito. Būkite atsargesni kelyje: galimi netikėtumai.

Žurnalų naujienos

EDITA_03Horoskopai_2019Burejos_horoskopai_2019_nr1PK_2019_nr12 - virselisMoters_patarimai_2019_Nr3Bureja_2019_nr4Prie_kavos_Sveikata_2019_Nr4Mamai ir vaikui_2019_nr2 - VIRSELISIdėjos namams

Edita / 2019-03-05

Žurnalas „Edita“ – šiuolaikiškas, pozityvus ir praktiškas leidinys moterims: įkvepiantys interviu, sveikos gyvensenos gidas, receptai, interjeras ir praktiniai patarimai kiekvienai. Žurnale rasite daug vertingų grožio, mados, sveikatos ir sveikos gyvensenos patarimų, gerų idėjų, kaip susikurti estetišką aplinką, pasirūpinti namais, taip pat specialistų – gydytojų, teisininkų, finansų ekspertų – atsakymų į klausimus.   Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 1999 m. Tiražas –  16000 egz. Kaina – 2,49 eur. Prekyboje – kiekvieną mėnesio 5 d. Platinimas – visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose, degalinėse. Platinamas 117…

Plačiau

Prie kavos horoskopai / 2015-11-10

„Prie kavos horoskopai“ – žurnalas, leidžiamas porą kartų per metus. Jame gausu astrologinių prognozių kiekvienam Zodiako ženklui visiems metams. Taip pat čia galima rasti įdomybių, mistinių istorijų, magijos paslapčių ir burtų.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Prekyboje – kartą per metus Kaina: 0, 89 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Būrėja rekomenduoja / 2015-11-10

„Būrėja rekomenduoja“ – kiekvieną kartą vis kitoks, skirtas tam tikram sezonui ir tam tikrai temai. Skirtinguose žurnalo numeriuose aptariamos aktualios, mistiškos temos, pateikiami išsamūs horoskopai ir t. t.   Konkreti tematika tam tikrai auditorijai garantuoja didelį leidinio populiarumą ir perkamumą!   Pagrindinė informacija: Kaina: 1,19 Eur Platinimas: visoje Lietuvoje: prekybos centruose, spaudos kioskuose.

Plačiau

Prie kavos / 2013-11-13

„Prie kavos“ – savaitraštis moterims, kuriame apstu aktualių ir įdomių temų apie grožį, sveikatą, madą ir stilių, meilę, psichologiją, vaikus, keliones, augintinius, legendas ir išskirtines asmenybes.       Taip pat šiame leidinyje galėsite mėgautis pačiais įvairiausiais receptais, rankdarbių pamokėlėmis, paskaityti įvairių faktų, įdomybių bei savaitės horoskopus, galbūt net užduoti klausimą būrėjai.   Tai pirmas ir vienintelis savaitraštis, kuriame rasite ne tik 26 televizijų programas, savaitės naujienas, bet ir daugybę visų pamėgtų kryžiažodžių, kuriuos išsprendus galima laimėti puikių prizų.  …

Plačiau

Moters patarimai / 2013-11-13

Šiame žurnale savo skiltis turi gydytojai, teisės specialistai, stilistai, dizaineriai, veterinarai ir kiti specialistai, kurie kiekviename numeryje atsako į skaitytojų užduodamus klausimus. Leidinyje apstu grožio, sveikatos, psichologijos, gyvenimo būdo patarimų, patiekalų receptų. Žurnale publikuojamos ir intriguojančios žymių žmonių gyvenimo istorijos, interviu su iškiliomis asmenybėmis.     „Mano patarimai“ skaitytojos – moterys, tačiau tai leidinys, siekiantis patenkinti ir vyrų poreikius, todėl kiekvieną mėnesį jame ras naudingų bei praktiškų patarimų tiek vyrai, tiek moterys.     Taip pat leidinyje rasite maisto produktų…

Plačiau

Būrėja / 2013-11-13

Žurnalas „Būrėja“ padės rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Tai žurnalas ne tik apie magiją, burtus, pranašystes, pasaulio paslaptis, bet ir apie žmogaus psichologiją.     Jame galima rasti istorinių ir religinių temų, sapnų reikšmių, alternatyvių gydymosi būdų ir asmens psichologijos ypatumų. Taip pat galėsite pasiskaityti išsamų Zodiako ženklų mėnesio horoskopą.     Žurnalas „Būrėja“ skirtas pažinti save ir siekti harmoningesnio gyvenimo.       Pagrindinė informacija:   Rinkoje – nuo 2003 metų. Tiražas – 18 000 egz. Kaina…

Plačiau

Prie kavos sveikata / 2013-11-13

„Prie kavos sveikata“ – tai žurnalas ne tik apie natūralius gydymo būdus, bet ir apie visapusiškos sveikatos puoselėjimą. Šis leidinys pažers daugybę patarimų tiek jau propaguojantiems sveiką gyvenseną, tiek dar mąstantiems keisti gyvenimo būdą.     Kiekvieną mėnesį skaitytojai ras aktualių temų, susijusių su psichologija, sveika mityba ir kūno puoselėjimu. Daugybė žmonių šiame leidinyje dalijasi unikaliomis istorijomis apie netradicinę gyvenseną, įpročius ir natūraliais būdais išgydytas rimtas ligas.     Taip pat žurnalo „Prie kavos sveikata“ skaitytojai turi galimybę užduoti juos…

Plačiau

Mamai ir vaikui / 2013-11-13

Mažylio laukimas ir gimimas daugumai tėvų prilygsta tikram stebuklui! Tačiau tėveliams kyla begalė įvairių klausimų, susijusių su mažylio auginimu ir priežiūra.     Žurnale „Prie kavos pataria mamai ir vaikui“ gausu naudingų patarimų tiek būsimoms, tiek jaunoms mamytėms, o ne pirmą vaikelį auginančios mamos galės pasisemti daugiau žinių ir patobulinti savo įgūdžius.   Šiame leidinyje skaitytojai ras straipsnių apie vaikus, jų vystymąsi, apie moters organizmo pokyčius po gimdymo. Taip pat apie aktualius nūdienos laukimosi ir vaikų (nuo kūdikių iki paauglių)…

Plačiau

Idėjos namams / 2013-11-13

Visiškai naujas žurnalas „Idėjos namams“, skirtas visai šeimai ir tiems, kurie domisi interjero tendencijomis. Jame rasite gausybę patarimų, kaip atnaujinti namų erdvę ir ne tik... Ketvirtinis, gausiai iliustruotas žurnalas pravers kiekvienam, svajojančiam atnaujinti pabodusias gyvenamojo būsto patalpas ir pasigaminti originalių puošmenų. Skaitydami leidinį sužinosite ne tik, kaip pasigaminti išskirtinių daiktų, bet ir kaip interjere senus daiktus prikelti naujam gyvenimui.  Pavyzdžiui, kaip senus batus galima pritaikyti originaliame sode arba iš vyno butelio sukurti menišką žvakidę. Pagrindinė informacija: Rinkoje – nuo 2014 m.…

Plačiau

UAB „SS Leidyba“

Pilies g. 4-114, Kaunas LT-44275

Tel.: +370 64652335

El-pastas: redakcija@priekavos.lt