„Mano žiniomis, mano vaiku daugiausiai rūpinasi tėčio draugės. Tai tas moterų keitimas, ir tėčio vis kitų moterų matymas, mano nuomone, nėra pavyzdys, kurį norėčiau diegti savo vaikui“, – taip jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ rėš 27-erių Monika Šedžiuvienė.

 

Sedziuviene_Pikul

 

Dešimt metų kartu, ilgai lauktas sūnus, viešumoje demonstruoti šilti jausmai ir žarstyti komplimentai – matant, kas dabar vyksta besiskiriančių Monikos ir Andrius Šedžių gyvenime, atrodo, viso to net nebuvo. Su vyru, politiku ir verslininku, 43-ejų Andriumi Šedžiumi 27-erių grupės „Naujosios pupytės“ narė ir vizažo meistrė Monika negyvena jau kelerius metus, tačiau besiskirianti pora vis dar mina teismų slenksčius, o pabaigos, rodos, nematyti. Kone kas mėnesį Monika ir Andrius susitinka teismuose, po to žiniasklaidoje vienas kitam negaili karčių žodžių ir kaltinimų.

 

Sedziuviene_Pikul1

 

„Kartais man tikrai nesuprantama kaip žmogus nesugeba paminti savo principų, nuleisti ego, ir visiškai ramiai išsispręsti tam tikras problemas. Mūsų didžiausia problema – vaiko globa. Nediskriminuoju vyrų, bet logiška ir taip priimta, kad mama augina vaiką. Nepaisant to, aš neriboju sūnaus matymosi su tėvu… Jis gali matytis su juo kiek nori. Tačiau jis nesilaiko savo paties inicijuoto ir sudaryto matymosi grafiko. Man labai įdomu, kodėl aš, dirbanti, planuojanti savo laiką vis turiu derintis prie jo. Ar jis įsivaizduoja, kad mes nuo jo esam priklausomi, ir jam pavaldūs?“ – svarstys M.Šedžiuvienė.

 

Tuo metu Monikos bičiulė, vizažo meistrė Oksana Pikul, sutikusi pasisakyti apie scenos kolegės ir draugės skyrybas, bus kur kas griežtesnė. „Te nesupyksta Andrius, bet iš šalies jis atrodo kaip boba. Nu tikrai kaip boba. Einu papyksiu… Toks jausmas, kad jam semkutes reikia atnešti glaudyti į teismą! Tu, vyras galų gale, ar ne vyras? Jei normalus vyras, kaip tu gali iš normalios moters paimti vaiką? Lai nesupyksta, bet paskutiniu metu jis atrodo kaip tikra moteriškė. Gal per daug leidžia laiko su jaunom moterim ir sumoteriškėjo…“, – rėš O. Pikul

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20 val. tik per LNK.